به گزارش افکارنیوز،

 امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده، فرمانده نیروی هوایی ارتش در نشست با تعدادی از مسئولین رسانه‌ای ارتش، گفت: امروز دشمن با ابزار رسانه به جنگ علیه نظام اسلامی آمده که یکی از مهمترین ابزار دشمن فضای مجازی است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش شناخت ذائقه مخاطبان را برای برنامه ریزی فرهنگی بسیار مهم دانست و خاطرنشان کرد: برای تاثیرگذاری بیشتر امور فرهنگی در ارتش، در کنار نیرو‌های متخصص و کار بلد، فرماندهان نیز باید با نگاه فرهنگی این امور را پشتیبانی کنند.

وی افزود:در دوران ۴۰ ساله انقلاب اسلامی ایران، نیروی هوایی ارتش، با تلاش کارکنان متخصص و متعهد خود، دستاورد‌های بزرگی را در مجموعه این نیرو به ثبت رسانده است که بسیاری از آن‌ها باید از طریق رسانه به جامعه معرفی شود.

امیر سرتیپ خلبان نصیرزاده حضور در جمع کارکنان پایور و وظیفه و نشست چهره به چهره با آنان را از برنامه‌های مهم و تاثیرگذار برشمرد و یادآور شد: نیروی هوایی نگاه ویژه‌ای به دوران سربازی و کارکنان وظیفه دارد چرا که آن‌ها یکی از فعال‌ترین و جوان‌ترین عناصر در نیرو‌های مسلح به شمار می‌آیند و می‌توان از ظرفیت آن‌ها به خوبی استفاده کرد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش، وجود فرماندهی معظم کل قوا را برای نیرو‌های مسلح یک نعمت بزرگ عنوان کرد و گفت: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از نظر فقاهت و اجتهاد و همچنین از نظر شجاعت و مدیریت برای همه الگوست و ما برای رسیدن به موفقیت، باید پشت سر ایشان حرکت کنیم.