به گزارش افکارنیوز،

«گادی آیزنکوت» رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهونیستی، در گفتگویی تلویزیونی، ادعایی را درباره طرح ترور قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، مطرح کرد.

«گادی آیزنکوت» شامگاه شنبه در گفتگو با تلویزیون صهیونیستی «هداشات» در پاسخ به اینکه «چرا قاسم سلیمانی تا حالا زنده مانده» و آیا رژیم صهیونیستی تاکنون برنامه‌ای برای ترور قاسم سلیمانی داشته است یا در آینده خواهد داشت، در بلوفی اغراق‌آمیز مدعی شد: «نمی‌خواهم تهدید کنم، اما هر کسی که اقدامی علیه ما انجام دهد، زندگی خود را در معرض خطر قرار می‌دهد».

این مقام صهیونیستی که هفته آینده دوره ریاستش بر ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی به پایان می‌رسد، با بیان اینکه ایران همچنان بزرگترین تهدید برای امنیت رژیم صهیونیستی است، گفت: «علاوه بر تهدید هسته‌ای ایران، بزرگترین نگرانی تل‌آویو این است که جمهوری اسلامی با تثبیت مواضع خود در سوریه و تجهیز حزب‌الله لبنان ، جبهه جدیدی علیه ما بگشاید».

رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی در ادامه افزود حزب‌الله لبنان هم‌اکنون سلاحهایی (موشکهایی) با دقت بالا دارد که می‌توانند اهداف بزرگی را در فلسطین اشغالی هدف قرار دهند.