به گزارش افکار نیوز به نقل از جهان، "مسیح علی نژاد" خبرنگار فراری و همکار سابق روزنامه اعتماد ملی اخیرا در تماسی با "الیاس نادران" نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی خواستار مصاحبه با وی شده بود.

اما پاسخ نادران به این خبرنگار ضدانقلاب شنیدنی است. نادران وقتی از هویت تماس گیرنده مطلع می شود حاضر به مصاحبه با وی نمی شود و علت آن را مواضع ضدانقلابی او و رسانه اش عنوان می کند.

گفتنی است مسیح علی نژاد که پس از انتخابات ریاست جمهوری به خارج از کشور فرار کرد، در محافل ضد انقلاب به نوشتن " انشا‌های دخترانه " به جای مطالب و تحلیل‌های سیاسی معروف است. وی که یک بار مردم ایران را به " دلفین های گرسنه " تشبیه کرده بود، در دوران حضورش در کشور در رسانه های اصلاح طلب فعالیت می کرد.

علی نژاد پیش از این نیز تماس هایی با برخی اشخاص و فعالان سیاسی در داخل گرفته و خواستار مصاحبه با آنان شده بود که متاسفانه در چند مورد افراد، حاضر به گفتگو با وی شده بودند. این اقدام این افراد حاکی از بی تفاوتی آنها یا بی اطلاعی از محافل ضد انقلاب ارزیابی می شود. علی نژاد که همکارانش نام "جوجه اردک زشت" را برایش بکار می برند، همچنین اخیرا در گفتگویی جهت دار با "احمد شهید" گزارشگر سازمان ملل در امور حقوق بشر، خواستار تشدید گزارش وی علیه جمهوری اسلامی ایران شده بود.