به گزارش افکار نیوز به نقل از فارس در همدان جبهه متحد اصولگرایان استان همدان با صدور بیانیهای لیست قطعی نامزدهای مورد حمایت خود را اعلام کرد.

در این بیانیه آمده است: به حول و قوه الهی جبهه متحد اصولگرایان استان همدان که از اواخر سال گذشته با ترکیب احزاب اصولگرا و روحانیون مرضی‌الاطراف و معتمدان شهر شکل گرفت و طی جلسات متعدد با تنظیم مرامنامه و تهیه صورتجلسات مختلف و همچنین تنظیم میثاق‌نامه برای داوطلبان که در رسانه‌های استان با امضای داوطلبان منتشر خواهد شد روند کاری خود را به این صورت اعلام می‌کند که این جبهه که هر هفته حداقل به مدت دو الی سه ساعت و به صورت مرتب تشکیل جلسه می‌داد، اعضای احتمالی را رصد کرد و این کار تا ایام ثبت نام افراد که اسامی مشخص شد، ادامه داشت.

در ادامه این بیانیه می‌خوانیم: به تدریج این شورا دعوت و گفت‌و‌گو با آنان را پیگیری کرده و پس از بررسی‌ برنامه‌ها و عملکردها از هر کدام از آنان میثاق‌نامه مجزایی اخذ کرد

این بیانیه می‌افزاید: این جبهه سرانجام پس از رایزنی‌های مختلف، سفر به شهرستان‌ها و رصد کردن اوضاع در برخی از شهرستان‌ها به بعضی افراد رسید که در ذیل اسامی آنان را اعلام می‌کند.

این بیانیه اعلام می‌دارد: در برخی دیگر از شهرستان‌ها به علت تعدد کاندیداها با احترام به همه سلایق فردی معرفی نشد که این جبهه مردم عزیز و بزرگوار این شهرها را که عبارتند از " ملایر "، " تویسرکان " و " بهار و کبودراهنگ " به حضور گسترده در انتخابات و گزینش کاندیداهای مورد نظر مجلس دعوت می‌کند تا با انتخاب کاندیدای مورد نظر خود مجلس مقتدری را تشکیل داده و بر خشم دشمنان بیافزایند.

جبهه متحد اعلام می‌دارد که تحت فشار هیچ فرد و یا گروهی نبوده و لیست مورد نظر خود را مطابق جمع‌بندی‌های اعضای این جبهه و هماهنگی‌های به عمل آمده با جبهه متحد اصولگرایان کشور به این ترتیب اعلام می‌کند.

۱ - حوزه انتخابیه رزن: محمدمهدی مفتح

۲ - حوزه انتخابیه اسدآباد: علی‌اکبر رنجبرزاده

۳ - حوزه انتخابیه نهاوند: حسن بهرام‌نیا

۴ - حوزه انتخابیه همدان: سیدمحمد کاظم حجازی، علی‌اکبر نظری، ابراهیم کارخانه‌ و امیر خجسته

در پایان جبهه متحد اصولگرایان استان همدان، ضمن تشکر و قدردانی از امت هوشیار که دین خود را در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن نسبت به امام، شهدا و ولی امر مسلمین ادا کردند اعلام می‌دارد حضور پرشور و غرورآفرین آنان در عرصه انتخابات برگ زرین دیگری در پرونده آنان خواهد افزود که یأس و ناامیدی اردوگاه‌های بدخواهان نظام را در پی خواهد داشت.

همچنین جبهه متحد اصولگرایان استان تأکید میدارد تمام مواضع این جبهه تنها از طریق سخنگوی این جبهه اعلام خواهد شد.