به گزارش افکارنیوز،

سردار عباس سه‌دهی روز پنجشنبه در آیین رونمایی از کتاب «تبیین اندیشه‌های دفاعی فرماندهی معظم کل قوا در ارتش» که در سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار شد، اظهارداشت: قبل از انقلاب اسلامی، دین در جهان به عنوان یک موتور متحرک ملت‌ها و حرکت دهنده به سوی پیشرفت شناخته نمی‌شد، در دنیای غرب معتقد بود که بشر بدون دین سعادتمندتر است. انقلاب اسلامی دین را احیا کرد و همه فهمیدند دین ایجاد انگیزه می‌کند و سعادت‌بخش است.

رئیس دفتر ارتباطات مردمی نیروهای مسلح، تصریح کرد: جمهوری اسلامی با محوریت ولایت فقیه به اقتدار و امنیت مثال زدنی دست یافته است تا آنجا که کمتر کسی از مقامات دنیای غرب در سخنان خود از ایران نام نمی‌برند و این بیانگر جایگاه ایران است.

سردار سه‌دهی جایگاه بالای ایران اسلامی در سطح جهان را مدیون حرکت در مسیر ولایت فقیه دانست و گفت: حاصل رویکرد نیروهای مسلح در تبعیت از ولایت فقیه به اقتدار و بازدارندگی منجر شده است.

وی اعلام کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران براساس آمارهای جهانی جایگاه بالایی در تولید تجهیزات مختلف دفاعی دارد و این پیشرفت با وجود تحریم‌های فلج کننده صورت گرفته است.

رئیس دفتر ارتباطات مردمی نیروهای مسلح ادامه داد: ایران قدرت اول موشکی منطقه است و از انواع موشک‌های میان برد و برد بلند بهره می‌برد.

سردار سه‌دهی با اشاره به این که پیشرفت‌های دفاعی کشور در حوزه‌های دیگر نیز بسیار قابل توجه بوده است، عنوان کرد: امروز توان ساخت زیردریایی، ناو، جنگنده‌های پیشرفته مانند کوثر، بالگرد، پرنده‌های بدون سرنشین و تجهیزات زرهی را داریم و همه این دستاوردها به برکت انقلاب اسلامی و تبعیت از ولایت فقیه ممکن شده است.