به گزارش افکارنیوز،

همزمان با برگزاری جشن ملی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی با شکوه 22 بهمن، دانشگاهیان و تشکل های دانشجویی مختلف فردا برپایی برنامه های مختلف در راهپیمایی شرکت خواهند کرد.

بر همین اساس وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نیز امروز با صدور پیامی خواستار حضور حداکثری خانواده بزرگ دانشگاهیان کشور همگام با ملت شهید پرور ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن شد.

اساتید بسیجی دانشگاهای تهران بزرگ نیز با انتشار بیانیه ای ضمن دعوت از همه مردم برای حضور در راهپیمایی فردا اعلام کرد که با افتخار در کنار دیگر هم وطنان در این جشن پر شکوه ملی حضور می یابد.

همچنین همزمان با راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن غرفه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در مسیر برگزاری این راهپیمایی در تهران برپا می‌شود، در این غرفه علاوه بر برگزاری تربیون آزاد سیاسی و شعارنویسی توسط مردم ابزار نقاشی برای کودکانی که در راهپیمایی شرکت کرده اند تهیه شده و به آن‌ها جوایزی اهداء می‌شود.

بسیج دانشجویی شریف نیز همچون سال‌های گذشته امسال کنار مردم شریف ایران با برپایی غرفه دانشجویی مقابل مسجد دانشگاه همراه خواهد بود.

غرفه سلامت بسیج دانشجویی علوم پزشکی تهران نیز فردا در مسیر راهپیماییدر حیطه دندان_پزشکی،  مشاوره دارویی،  پایش سلامت و آموزش سلامت ارائه خدمت می کند.

غرفه دانشجویی روزه نجات نیز فردا در راهپیمایی ۲۲ بهمن در تقاطع خیابان آزادی و بهبودی، روبروی مسجد صاحب‌الزمان (عج) برپا می شود.