به گزارش افکارنیوز،

 سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در جمع خبرنگاران با تبریک چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: دشمنان نظام و انقلاب بعد از پیروزی انقلاب مرتباً به خودشان وعده می‌دادند که یکسال بعد، دوسال بعد و ... این انقلاب پایان می‌یابد اما ما امروز با افتخار چهلمین سالروز پیروزی انقلاب را جشن گرفته‌ایم. 

فرمانده نیروی انتظامی به هوشیاری مردم و حضور پرشورشان در راهپیمایی امسال اشاره و تصریح کرد: چهل سال استقامت،‌ پایمردی و وفاداری مردم به نظام و انقلاب قابل تقدیر است.

وی به تهدیدات دشمن پرداخت و بیان داشت: علی‌رغم همه فشارها و تهدیدات دشمن مردم فهیم ما با شور و شعور در راهپیمایی شرکت کردند تا پایبندی خود به نظام و انقلاب اسلامی را نشان دهند.

 سردار اشتری تاکید کرد: مردم ما انقلاب را به رهبری امام خمینی(ره) به پیروزی رساندند انقلابی که مبتنی بر مبنای دینی و براساس اراده مستضعفان شکل گرفته است. 

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور ادامه داد : انقلاب ما برخواسته از دل مردم بود و به خاطر همین موفق بوده و خواهد بود و به کوری چشم دشمنان هر روز بر افتخارات این انقلاب و نظام افزوده خواهد شد. 

وی حضور مردم را لبیک دیگری به رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست و گفت: حضور مردم ناامیدی دشمن را در بر داشت. 

فرمانده نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: مردم ما چهل سال انقلاب را تجربه کردند و این چهل سال به معنای آمادگی بیشتر ما برای مقابله با دشمنان است.