گروه سیاسی- دشمنان انقلاب اسلامی از به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی آنچنان از این حضور مردم عصبانی شدند که نتوانستند جلوی خشم خود را بگیرند.
به گزارش افکارنیوز، نقشه آمریکایی ها این بود که در سالگرد 40 سال پیروزی انقلاب اسلامی تجمعاتی اعتراضی را به راه بیاندازند و نظام مقدس  جمهوری اسلامی را زیر سوال ببرند اما حضور میلیونی مردم در راهپیمایی امسال باعث خنثی شدن نقشه های شوم این ایادی شیطان شد.
خشم ترامپ زمانی مشخص تر شد که به زبان فارسی توئیتری منتشر کرد و نوشت: 40 سال فساد. 40 سال سرکوب. 40 سال ترور. رژیم ایران فقط موجب #چهل_سال_شکست شده است. مردم ایران که مدت‌هاست در رنجند شایسته آینده روشن‌تری هستند.
نکته جالب اینکه ترامپ در این توئیتر از هشتکی استفاده کرد که منافقین در دهه فجر امسال سعی داشتند آن را ترند کنند و در محتواهای خد از آن استفاده می کردند. همین توئیتر سند قابل مشاهده ای است که مشخص می شود آمریکایی ها با هماهنگی رژیم صهیونیستی و با نقشه ای در استفاده از منافقین به دنبال فضاسازی در ایران بودند اما حضور میلیونی مردم در راهپیمایی امسال تمام نقشه های انها را بر باد داد.
آنچه جالب است اینکه در پیام ترامپ از 40 سال نام برده شده ، یعنی آمریکایی ها به شدت از 40 سالگی انقلاب اسلامی ناراحت و عصبانی اند و اعتراف دارند که هر نقشه ای علیه ایران کشیده اند نتوانسته اند به اهداف شوم خود برسند و این پیروزی بزرگی برای همه ایرانیان است.
از سوی دیگر جان بولتون مشاور امنیت ملی ترامپ که رابطه نزدیکی با منافقین دارد اعلام کرده بود که اکنون نوبت مردم ایران است جهت‌‌‌گیری کشورشان را مشخص کنند! و مردم در روز 22 بهمن جهت گیری خود را به خوبی به جهانیان نشان دادند که با تمام مشکلاتی که دارند اما همواره پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
نکته جالب تر اینکه راشاتودی در گزارش خود درباره راهپیمایی مردم ایران در 22 بهمن نوشته است: بر خلاف گفته‌های ترامپ و جان بولتون، این آمریکا بوده است که در طول 40 سال گذشته همواره از ایران شکست خورده و در پروژه‌های متنوع خود برای تغییر رژیم در ایران موفق نبوده است.
هنوز مدت زمان زیادی از سخنرانی بولتون در جمع تروریست‌های سازمان مجاهدین خلق و وعده او برای اینکه جمهوری اسلامی چهلمین سال پیروزی خود را جشن نمی‌گیرد، نگذشته است اما به نظر می‌رسد به جای اینکه جمهوری اسلامی شکست خورده باشد، این آمریکا بوده است که در رویارویی با ایران شکست خورده است.
این سایت خبری در ادامه به توئیت‌‌‌هایی اشاره کرده است که در آنها از بولتون خواسته شده است به خاطر همین پیش‌بینی غلط و شکست‌هایش در مقابل ایران استعفا کند! اشاره راشاتودی به واکنش کاربران آمریکایی به توئیت جان بولتون علیه ایران است. بیشتر این کاربران که شهروندان ایالات متحده آمریکا هستند؛ با یادآوری ادعای بولتون مبنی بر سرنگونی جمهوری اسلامی قبل از سالگرد 40 سالگی انقلاب، او را مورد تمسخر قرار دادند.
راشاتودی در ادامه گزارش خود، همچنین به پولی که گروهک تروریستی منافقین به جان بولتون برای سخنرانی‌های سالانه‌اش در مراسم‌های این گروه داده اشاره کرده و نوشته است: «بر اساس گزارش‌ها، جان بولتون تاکنون در 8 مراسم این گروه سخنرانی کرده و آنطور که گفته شده، 50 هزار دلار برای هر سخنرانی از این گروه دریافت کرده است». این سایت روسی در ادامه بیان کرده است با توجه به سابقه جان بولتون، جای تعجبی هم نیست که تنها گروهی که از توئیت‌‌های بولتون درباره ایران استقبال می‌کند، همین گروه باشد.
در ادامه این گزارش آمده است: «اگر گفته شود آمریکا، انقلاب اسلامی را درست متوجه نشده است، مسأله‌ای چندان بیراه هم نیست اما این مسأله نمی‌تواند واقعیت داشته باشد. واشنگتن در طول 4 دهه گذشته از تمام ابزارها و امکانات خود برای براندازی نظام جمهوری اسلامی استفاده کرده است. از بین بردن نظام سلطنتی در ایران که با حمایت آمریکا به حیات خود ادامه می‌داد، باعث شده است آمریکا در طول 4 دهه گذشته، همچنان وضعیت اضطراری در قبال ایران را تمدید کند. این مسأله تنها در قبال جمهوری اسلامی پیش آمده و این وضعیت اضطراری در آمریکا طولانی‌ترین وضعیت در طول تاریخ این کشور در قبال کشور دیگری است».
پیام مردم ایران برای ترامپ و بولتون و نتانیاهو کاملا واضح و مشخص بود که پشتیبانی از انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی برای مردم ایران اصل است و مردم انقلاب خود را با جان و دل دوست دارند، پیام واضح دیگری که مردم به ترامپ دادند این بود که آقای ترامپ لطفا خفه شو.