به گزارش افکارنیوز،

اینجانب به عنوان یک شهروند عامی در آغاز چهل سالگی انقلاب ،که ان شاء الله فصل جدیدی از مطالبه گری مردم از مسئولین خواهد بود ، از ریاست جدید قوه قضاییه که الحمدلله پیشینه و سابقه خوبی در مسئولیت قبلی خود یعنی تولیت آستان قدس رضوی داشته اند ، تقاضاهایی دارم که شاید حاوی واژه های تخصصی این مسئولیت نباشد ، ولی مطلوب اکثریت عموم مردمی است که در طول این سالها با تحریمها و تورم ها ، با وعده ها و وعیدها ، با کارشکنی ها و خطاها ،با این طرفی ها و آن طرفی ها ، ساختند و دم نزدند ..

عده ای در این چهل سال خوردند و بردند و کسی متعرضشان نشد ، مفسدین اقتصادی و سلاطین مختلف در حوزه های مواد غذایی ، مواد بهداشتی ، کالاهای اساسی ، مواد ساختمانی ، و ... آنقدر برای خود جولان داده اند و اجیر و عبیر بزرگ کرده اند و مافیایی ساخته اند که تا دنبالشان بروی از این مملکت در رفته اند . کله گنده هایی که مواد و تبصره ها و قوانین را به راحتی دور میزنند و ککشان هم نمیگزد و از این طرف عده ای حلال خور و دلسوز و کارآفرین هستند که دستشان با همین قوانین و تبصره ها بسته شده و از کار بیکار شده اند ..

لذا با توجه به پیام رهبر معظم انقلاب در صدور حکم جنابعالی خواهشمندیم زمان بندی سریع الوصولی برای سند تحول قضایی خود داشته باشید ، و افراد دلسوز و دغدغه مندی بر این امور انتخاب کنید که نگران حرف چپ و راست و برملا شدن دست خود نباشند .

- مردمی بودن و انقلابی بودن را تا کنون ثابت کردید ، خواهشا بر همین مدار استوار باقی بمانید .

- در رسیدگی به پرونده های دادگاهی و روند طولانی آنها که منجر به بیخیالی محقین از حق خود میشود ، بهبود و سرعت وضعیت دهید .

- بازرسی در امور اقتصادی حوزه های مختلف را با قرار دادن بازرسین متعهد ، استحکام بخشید و تعزیرات حکومتی را اجرایی نمایید .

- ملاحظه برادر و خواهر و برادرزاده و خواهرزاده مسئولین را نکنید و نگذارید حق ،ناحق شود .

- در جمهوری اسلامی ایران فساد هزینه کمی دارد ! لطفا در اجرای قوانین اسلامی و حدود و تعزیرات به احدی رحم نکنید و بگذارید مفسدین و خیانتکاران از حضور شما در این سمت احساس خطر و ترس کنند و دست و پای خود را جمع کنند .
هرچند با توجه به آتشی که آتشبارهای دشمن قبل از آمدن شما شروع به ریختن نموده اند کاملا پیداست حرام خواران پیشاپیش احساس خطر کرده و علاج گرفتارشدن خود را پیش از وقوع آغاز نموده اند.

و من الله التوفیق

صفورا ترقی