به گزارش افکارنیوز،

محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید در پیامی انتصاب رئیس جدید قوه قضائیه را تبریک گفت. متن تبریک به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای رئیسی
ریاست محترم قوه قضاییه
سلام علیکم

انتصاب جنابعالی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به سمت ریاست قوه قضاییه را صمیمانه تبریک می‌گویم و برایتان از خدای بزرگ آرزوی توفیق و دست یابی به اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی را در این قوه مهم و تاثیرگذار دارم.

مسئولیت خطیر ریاست قوه قضاییه که باید پناهگاه و مامن مظلومان باشد می‌طلبد که از تمامی ظرفیت‌ها و دانش حقوقی حقوقدانان برجسته و نخبگان این بخش استفاده شود. در دهه پنجم انقلاب اسلامی دستگاه قضایی باید در جایگاهی قرار گیرد که ملجا همه شهروندان عزیز کشورمان باشد. امید است با تلاش جنابعالی و بهره گیری از تجارب طولانی خود در قوه قضاییه و استفاده از رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب و امام خمینی (ره) بخصوص فرمان هشت ماده‌ای ایشان، قوه قضاییه در طراز نظام جمهوری اسلامی ایران قرار گیرد.

در شرایط فعلی کشور وحدت و یکپارچگی مسئولان وتقویت روحیه برادری‌های اوایل انقلاب و گفتگوی ملی رمز موفقیت نظام اسلامی می‌باشد و در این بین قوه قضاییه نقش مهمی می‌تواند ایفا کند.

لازم می‌دانم از تلاش‌های حضرت آیت الله آملی لاریجانی، تقدیر نموده و توفیقات ایشان را در مسئولیت ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام از خداوند بزرگ مسألت کنم.
موفق و پیروز باشید.
محمدرضا عارف