به گزارش افکارنیوز،

شهاب نادری نماینده مردم پاوه در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس خطاب به حسن روحانی رئیس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جمهور‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در خصوص سفره مردم و معیشت آنان گفت: بهتر است وی و دولت در این خصوص اقدام عاجل کنند.

وی افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌:‌ انتصاب آیت‌الله رئیسی به ریاست قوه قضائیه را که در جهت اجرای عدالت صورت گرفته تبریک می‌گویم.

نماینده مردم پاوه در مجلس تصریح کرد: آقای اسلامی وزیر راه و شهرسازی بهتر است عید را به کام مردم اورامانات تلخ نکنید ضمن اینکه برای استانداردسازی جاده‌های و برای هر کیلومتر باید چند لیتر خون ریخته شده و چند خانوار باید عزیزانشان را از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دست بدهند تا شما اقدام کنید.

وی افزود: علی رغم پیگیری‌های متعدد و تذکرات شفاهی و کتبی به شما و بازدیدهای معاون و مدیرکل این وزارتخانه، درحالی‌که قول دادید راه این منطقه را اصلاح کنید اما یک سال و نیم از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ این قول گذشته و شما کاری نکردید در حالی که شب گذشته  ۶ نفر در آن منطقه کشته شده‌اند.

وی افزود: بهتر است مسئولان این وزارتخانه ادارات راهداری اورامانات را از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نزدیک ببینند درحالی‌که یک دستگاه سالم در آنجا وجود ندارد و به نظر می‌رسد وزارت راه به وظیفه قانونی خود عمل نمی‌کند.

نادری گفت: باید نمایندگان با تغییرنام وزارت راه‌وشهرسازی موافقت کنند؛ چراکه این وزارتخانه به جای رسیدگی به وظایف قانونی خود کار دیگری را انجام می‌دهد که همان ساخت کشتارگاه است. همچنین وزارت جهاد کشاورزی کشتارگاه دام می‌سازد و وزارت راه کشتارگاه انسان.