به گزارش افکارنیوز،

 محمدمهدی زاهدی امروز در دیدار مردمی با اهالی روستای ده‌زیار با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: امیدوارم سال جدید به برکت تجربه دو ماه بزرگ رجب و شعبان در آغاز آن سال خوبی برای مردم کشورمان و همه مسلمانان باشد.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر و اقوام وقیحانه آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در گروه‌های تروریستی گفت: این اتفاقات به وحدت و همدلی بیشتر بین مردم منجر شده و همه ما شاهد بودیم که مردم ایران اسلامی از هر دسته و گروه در پشتیبانی از سپاه یک‌صدا به میدان آمدند.  

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امام خمینی(ره) مهمار کبیر انقلاب سالها پیش فرمود که «امریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند» تاکید کرد: امروز پس از گذشت سال‌ها از این فرموده امام(ره) همه ما شاهد تحقق این سخن معمار کبیر انقلاب و شکست آمریکا بودیم.  

وی با اشاره به اینکه آمریکا در عراق، سوریه، یمن و دیگر کشورهای منطقه به اهداف خود نرسیده و سپاه را عامل اصلی عدم موفقیت خود می‌داند گفت: اقدامات اخیر ترامپ نشانه ضعف و شکست آمریکا در برابر سپاه پاسدراران انقلاب اسلامی در منطقه است.   

زاهدی با اشاره به دیگر عوامل دشمنی آمریکا با نظام و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: سپاه باعث شد که انقلاب اسلامی ایران فرهنگ خود را نه‌تنها به کشورهای منطقه که ملت‌های دنیا صادر کند.  

وی با بیان اینکه تعزیه روستای ده‌زیار تحولات زیادی در این روستا و در منطقه ایجاد کرده است گفت: حضور جوانان در آئین‌ها و مراسم مذهبی چون تعزیه‌خوانی و حضور این قشر در کنار افراد با تجربه موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه‌ می‌شود.