به گزارش افکارنیوز،

سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به قرار دادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی توسط آمریکا گفت: دشمن هر خباثتی که بتواند علیه ما چه به لحاظ روانی و چه به لحاظ تبلیغی، چه به لحاظ اقتصادی و ...انجام دهد این کار را می‌کند.دشمن ما دشمنی است که رگ گردنش را دیده و هر گونه بتواند می‌خواهد ضربه بزند.

وی افزود: آمریکا امروز در قبال کشور ما چنین رفتاری را دارد و خیلی نباید روی رفتارش تحلیلی داشت چرا که از هر ابزاری که به دستش بیاید علیه ما استفاده می‌کند.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: آمریکا به این خاطر در این برهه زمانی سپاه را در لیست گروه‌های تروریستی قرار می‌دهد که یک پیامی به مردم اسرائیل بدهد تا به نتانیاهو رای بدهند. والا به لحاظ منطقی بدترین زمان را برای این کار انتخاب کرده چرا که از نظر تاثیرگذاری روی افکار عمومی بدترین موقع است و امروز شاهد هستیم که سپاه تمام توان خود را برای امدادرسانی به سیل زدگان به کار گرفته است.

قاضی‌زاده خاطرنشان کرد: موضوع جولان و همچنین تروریست دانستن سپاه را من در یک راستا کمک آمریکا به نتانیاهو برای پیروزی در انتخابات می‌دانم چرا که جدا از تروریست دانستن سپاه آمریکا هر اقدامی که علیه سپاه بتواند انجام می‌دهد.امروز کل کشور ما تحریم است و سپاه هم بخشی از این کشور و نظام است. امروز به شهروندان ایرانی اجازه ورود به خاک آمریکا داده نمی‌شود و حساب‌های آنها را مسدود می‌کنند و طبیعی است اگر فردی پاسدار باشد با وی برخورد می‌کنند.

وی در پایان گفت: سپاه از ابتدای پیروزی انقلاب از سوی آمریکا تحریم بوده و تروریست دانستن سپاه با اهداف خارجی منجمله گرفتن پولی بیشتر از بحرین و عربستان،‌کمک به نتانیاهو برای پیروزی در انتخابات و جلب حمایت صهیونیست‌ها در انتخاب بعدی آمریکا انجام شد.