به گزارش افکارنیوز،

بهروز نعمتی در حاشیه جلسه علنی امروز(سه شنبه) در توضیح جزئیات جلسه غیر علنی امروز مجلس گفت: امروز چند موضوع در جلسه غیر علنی مطرح شد. یک با توجه به اتفاقاتی که در جریان سیل اخیر افتاده دوستان مجلسی تاکیدشان این بود که سیل زدگان فراموش نشوند.

وی افزود: این موضوع هم مطرح شد تا طرحی که تعدادی از نمایندگان زحمت کشیده بودند به صحن مجلس بیاید تا خدمات برای سیل زدگان را داشته باشیم.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس تصریح کرد: موضوعات دیگر جلسه غیر علنی درباره مسائل هسته ای و برجام بود که بالاخره در این فاصله شصت روز آن اقداماتی که اروپایی ها باید انجام دهند مطرح شد. همچنین اتفاقاتی که از این سمت موضوع در حوزه پیگیری هایی که تیم وزارت خارجه و دستگاه دیپلماسی کشور در این موضوع دارند مطرح شد.

وی ادامه داد: بحثی هم درباره اتفاقاتی که در امارات افتاده بود مطرح شد که اینجا احساس بر این است که شیطنت اسرائیلی ها باشد و نظر نظام هم همان نظری است که وزارت خارجه به عنوان دستگاه رسمی کشور مطرح کرده، است.

نعمتی در پاسخ به این سوال که آیا جلسات دولت و مجلس را در هفته های آینده خواهیم داشت، گفت: درخواست دولت هم بر این است که ما این جلسات را داشته باشیم اما متاسفانه به دلیل تراکم کارها امکان آن پیش نیامد اما امیدواریم در هفته های آینده و هفته بعد از آن این جلسه را داشته باشیم.