به گزارش افكار به نقل از ايسنا، پرويز سروري نماينده تهران با اشاره به سخنان مقام معظم رهبري پيرامون مطرح شدن مباحث انتخاباتي زود هنگام رياست جمهوري دهم و آثار نگران كننده پس از آن، افزود: تبليغات زود هنگام باعث ميشود كه حركت اين جريان از مسير اصلي خود خارج شود و جامعه را سياسي زده كند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، تدوین منشوری برای سازماندهی جریانات، افراد، احزاب و گروه‌های جبهه اصولگرایایی را ضروری دانست و گفت: این امر برای ارائه خدمات بهتر و برداشتن موانع پیشرو و ترمیم گفتمان اصولگرایی لازم است.

وی با اعتقاد به برخی تشتت‌های ایجاد شده در گفتمان اصولگرایی افزود: این مسائل برای مردم ایجاد دغدغه و نگرانی می‌کند چرا که توقع آنها از جریان اصولگرایی تلاش در جهت ارائه خدمات و رفع مشکلات مردم است و این رفتارها و گفتارهای اختلاف‌برانگیز آنها را متاثر می‌کند.

وی با اعتقاد به ضرورت دور هم جمع شدن بزرگان اصولگرا ادامه داد: این بزرگان می‌توانند با ایجاد این منشور در فضایی صمیمی و مشارکت‌جویانه، زمینه خدمات مناسب را ایجاد کنند.

این عضو فراکسیون اصولگرایان با اشاره به نقش برجسته جامعتین در گفتمان اصولگرایی گفت: طرح این موضوع که محوریت آینده اصولگرایان در دست چه گروهی خواهد بود، جای بحثدارد و به نظرم باید جمع سران و بزرگان شکل بگیرد و در آن این موضوعات را مطرح کنیم.

سروری ضمن اعتقاد به اینکه طرح زود هنگام موضوعاتی که نوعی تعیین تکلیف است، ممکن است به فروپاشی جمع منجر شود، افزود: بهتر است کمی صبر کرده تا بزرگان اقدامات ناقص را تکمیل کرده و تاحدودی فضا روشن شود.

وي در پايان ابراز اميدواري كرد كه با اين اقدامات شاهد يك جبهه متحد با يك منشور اجرايي و مدل رفتاري باشيم.