به گزارش افکارنیوز،

حمید بعیدی نژاد سفیر کشورمان در لندن در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: بعد از تلاش منتقدین رسانه‌ای در افشای هویت ساختگی شخصی بنام حشمت علوی که مرتب در رسانه‌های متعدد آمریکایی به ویژه فوربز مقاله می‌نوشت، توئیتر این حساب را به تعلیق در آورده است.

 
حمید بعیدی نژاد در این باره نوشت: بررسی‌ها نشان داده است که چنین فردی وجود خارجی ندارد و این حساب توسط سازمان منافقین از آلبانی اداره می‌شد.
 
وی افزود: منافقین امروزه عملیات نظامی خود را در مسیر جنگ رسانه‌ای تعریف کرده اند و هزاران نیروی این سازمان با قوی‌ترین امکانات رسانه‌ای که آمریکا و اسرائیل در اختیار این سازمان در آلبانی قرار داده است روزانه به نشر هزاران توئیت و دیگر مطالب در شبکه‌های اجتماعی می‌پردازند که هدف آنان براندازی و در همین چارچوب پروژه‌ی نا امید ساختن جامعه ایران می‌باشد.
 
بعیدی نژاد با بیان اینکه این مطالب همه به نام اشخاص ساختگی صورت می‌گیرند که وجود خارجی ندارند نوشت: یکی از وظایف ثابت این افراد ساختگی، حمله به حساب‌های شخصی شبکه‌های اجتماعی مسئولین است که با وارد آوردن شدیدترین تهمت‌ها و الفاظ زشت، سعی می‌کنند به مردمی که به این صفحات متعلق به مسئولین نظام مراجعه کنند القاء نمایند که مردم هیچ اعتمادی به مسئولین و آینده کشور ندارند.
توییت