ولادیمیر پوتین نخست وزیر روسیه که به مرد پولادین در کشور خود و سطح بین المللی شهرت دارد، برای نخستین بار از هموطنان خود درخواست عجیب و غریبی کرده است. پوتین که در بسیاری از عکس های موجود از وی ، چهرهای عصبانی یا کاملا جدی دارد ، به تازهگی از بلغارستان بازگشته و البته از همتای کشور میزان هم هدیه جالبی دریافت کرده است. رئیس جمهوری بلغارستان در مصاحبه مطبوعاتی با پوتین سگ کوچکی را به نخست وزیر روسیه هدیه داد.
به گزارش افکار به نقل از خبرآنلاین، اکنون آقای پوتین که ظاهرا یک دل نه صد دل عاشق سگ خود شده است ازهموطنان خود خواسته است اسامی پیشنهادی خود را برای توله سگ وی به ایمیل رسمی او بفرستند.
در بیانیه ای که دفتر نخست وزیر روسیه در این خصوص منتشر کرده، آمده است: هرکسی که نامی برای سگ آقای پوتین در نظر دارد می‌تواند آن را به وب سایت رسمی و شخصی نخست وزیر ارسال کند.
زمانی که نخست وزیران بلغارستان و روسیه توافقنامه های تجاری را آزاد کردند، هدیه عجیب نخست وزیر کشور میزبان به پوتین تعجب همگان را برانگیخت و البته عکاسان فرصت پیدا کردند برای نخستین بار تصویر خندان پوتین را ثبت کنند. پوتین که در ورزش های رزمی در کشورش شهره عام و خاص است در مقابل دوربین خبرنگاران صورت سگ سه ماهه جدید خود را غرق بوسه کرد.