به گزارش افکارنیوز به نقل از ایسنا مستقر در ستاد انتخابات كشور، اين اسامي بدينشرح است:

حوزه انتخابیه کازرون، شاهین محمدصادقی با کسب ۶۲ هزار و ۹۱۵ رای از مجموع ۱۵۳ هزار و ۹۸۰ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز، داوود محمدی با کسب ۱۴۵ هزار و ۶۳۲ رای و سیدمرتضی حسینی با کسب ۱۲۲ هزار و ۴۶۷ رای از مجموع ۳۲۴ هزار و ۷۷ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر، شمس‌الله بهمئی با کسب ۳۳ هزار و ۷۳۸ رای از مجموع ۹۶ هزار و ۶۹۶ ارای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه سپیدان، سیدعنایت‌الله هاشمی با کسب ۲۲ هزار و ۹۷۹ رای از مجموع ۷۰ هزار و ۷۰۳ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بندرعباس، قشم، ابوموسی، خمیر و حاجی‌آباد، عبدالقاسم جراره با کسب ۱۲۷ هزار و ۲۷۱ رای و محمد عاشوری‌تازیانی با کسب ۱۱۲ هزار و ۸۹۵ رای و منصور آرامی با کسب ۱۰۲ هزار و ۹۶ رای از مجموع ۳۲۲ هزار و ۸۱۹ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه شیراز، ضرغام صادقی با کسب ۱۴۸ هزار و ۴۵۲ رای و جعفر قادری با کسب ۱۲۲ هزار ۳۳۶ رای و سیداحمدرضا دستغیب با کسب ۱۲۱ هزار و ۶۹۷ رای از مجموع ۴۱۹ هزار و ۱۴۹ آرای صحیح ماخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک‌چهارم آرا شده و سیدحسین ذوالانوار با کسب ۱۰۷ هزار و ۳۲۰ رای و محسن مکارم با کسب ۹۸ هزار و ۹۳۳ رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره، محمدرضا خان‌محمدی خرمی با کسب ‌۵۲ هزار و ‌۳۳۹ رای از مجموع ‌۱۱۷ هزار و ‌۹۷۳ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه خاش، حمیدرضا پشنگ با کسب ‌۵۶ هزار و ‌۶۱۹ رای از مجموع ‌۱۰۸ هزار و ‌۷۸۴ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار، محمود نگهبان سلامی با کسب ‌۳۸ هزار و ‌۷۲۸رای از مجموع ‌۱۰۸ هزار و ‌۷۸۰ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب، محمدرضا امیری کهنوج با کسب ‌۹۲ هزار و ‌۵۵۴ رای از مجموع ‌۱۶۵ هزار و ‌۳۳۷ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه دلفان و سلسله، حجت‌الله خدایی سوری با کسب ‌۳۹ هزار و ‌۷۲۲ رای از مجموع ‌۱۱۷ هزار و ‌۱۸۸ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه اقلیت دینی زرتشتیان، اسفندیار اختیاری کسنویه یزد با کسب ‌۴ هزار و ‌۹۴۰ رای از مجموع ‌۶ هزار و ‌۶۰۴ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه اقلیت دینی ارامنه شمال، کارن خانلری با کسب ‌۱۰ هزار و ‌۸۵۷ رای از مجموع ‌۱۱ هزار و ‌۹۲۷ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه اقلیت دینی آشوری کلدانی، یوناتن بت‌کلیا با کسب ‌۲ هزار و ‌۵۲۱ رای از مجموع ‌۴ هزار و ‌۲۵۹ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه اقلیت دینی کلیمیان، سیامک مره صدق با کسب ‌۲ هزار و ‌۹۳۴ رای از مجموع ‌۳ هزار و ‌۲۴۰ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو، محمدحسین فرهنگی با کسب ‌۱۸۸ هزار و ‌۶۴۲ رای و مسعود پزشکیان با کسب ‌۱۵۹ هزار و ‌۵۰۱ رای و علیرضا منادی سفیدان با کسب ‌۱۵۴ هزار و ‌۳۸۸ رای از مجموع ‌۵۸۸ هزار و ‌۴۳۲ آرای صحیح ماخوذه حائز شرایط کسب حداقل یک چهارم آرا شده و رضا رحمانی با کسب ‌۱۱۰ هزار و ‌۸۵۷ رای و محمداسماعیل سعیدی با کسب ‌۱۰۵ هزار و ‌۷۶۰ رای و میرهادی قره‌سید رومیانی با کسب ‌۸۱ هزار و ‌۶۱۹ رای و علی آجودان‌زاده با کسب ‌۷۶ هزار و ‌۶۰۷ رای و رسول جلیل‌زاده با کسب ‌۷۵ هزار و ‌۷۱۱ و عشرت شایق با کسب ‌۷۱ هزار و ‌۳۹ رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه بهبهان، عزیزالله سالاری با کسب با کسب ‌۱۴ هزار و ‌۷۹۹ رای و محمدباقر شریعتی با کسب ‌۱۲ هزار و ‌۶۱۳ رای از مجموع ‌۸۵ هزار و ‌۲۴۷ آرای صحیح ماخوذه به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه مرند و جلفا، محمد حسن‌نژاد با کسب ‌۵۰ هزار ‌۵۸۶ رای از مجموعه ‌۱۳۹ هزار ‌۶۴۷ آرای ماخوذه

حوزه انتخابیه کرج، عزیز اکبریان با کسب ‌۱۷۹ هزار و ‌۵۸۹ رای و محمد جواد کلیوند با کسب ‌۱۶۵ هزار و ‌۶۳ رای از مجموع ‌۴۸۵ هزار و ‌۵۵ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان، غلامرضا کاتب با کسب ‌۱۶ هزار و ‌۶۷۲ رای از مجموع ‌۴۱ هزار و ‌۴۰۲ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه قائمشهر و سوادکوه و جویبار، کمال علی‌پور خنکداری با کسب ‌۵۷ هزار ‌۴۴۹ رای و سید هادی حسینی با کسب ‌۵۶ هزار ‌۵۵۷ رای از مجموع ‌۲۰۲ هزار ‌۷۸۰ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه خدابنده، سیدمحمد علی موسوی با کسب ‌۴۱ هزار ‌۷۴۱ از مجموع ‌۹۱ هزار ‌۲۰۲ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه تربت جام، تایباد و باخرز، غلامرضا اسد‌اللهی با کسب ‌۱۱۲ هزار و ‌۳۸۷ رای از مجموع ‌۲۳۹ هزار ‌۵۳۷ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش، جمشید جعفرپور با کسب ‌۵۵ هزار ‌۸۴۷ رای از مجموع ‌۱۳۲ هزار ‌۳۲۲ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه دشتستان، سید مهدی موسی‌نژاد با کسب ‌۴۶ هزار و ‌۶۱۴ رای از مجموع ‌۱۱۱ هزار ‌۸۶۱ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه فیروزآباد، قیر، کازرین و فراشبند، نادر فریدونی با کسب ‌۶۴ هزار و ‌۲۶ رای از مجموع ‌۱۳۳ هزار و ‌۸۸۵ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه اصفهان، حسن کامران دستجردی با کسب ‌۲۲۹ هزار و ‌۴۲۰ رای و احمد سالک کاشانی با کسب ‌۱۶۹ هزار ‌۶۷۷ رای و نیره اخوان بی طرف با کسب ‌۱۶۵ هزار و ‌۸۱۰ رای و عباس مقتدایی خوراسگانی با کسب ‌۱۵۶ هزار و ‌۹۳۹ رای از مجموع ‌۶۱۴ هزارو ‌۳۵۸ آرای صحیح حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و حمید‌رضا فولادگر با کسب ‌۱۳۰ هزار ‌۸۹۸ رای و مرتضی طلایی با کسب ‌۱۲۳ هزار و ‌۳۰۲ رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه قصر شیرین، سر پل ذهاب و گیلانغرب، فتح‌الله حسینی با کسب ‌۲۵ هزار و ‌۳۱۰ رای از مجموع صد هزار و ‌۷۷۳ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه گناباد و بجستان، محمدرجایی باغ سیائی با کسب ‌۲۷ هزار و ‌۱۰۲ رای از مجموع ‌۶۱ هزار و ‌۱۰۲ آرای صحیح ماخوذه

حوزه‌ انتخابیه شادگان، عبدالله تمیمی با کسب ‌۲۱ هزار و ‌۹۸۴ رای از مجموع ‌۶۸ هزار و ‌۵۵۳ آرای صحیح ماخوذه

حوزه‌ انتخابیه گچساران، غلامرضا تاج‌گردون با کسب ‌۳۴ هزار و ‌۹۷۴رای از مجموع ‌۹۱ هزار و ‌۴ ‌۶۳ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان، عوض حیدرپور شهررضایی با کسب ‌۲۰ هزار و ‌۷۳۷ رای از مجموع ‌۷۶ هزار و ‌۷۶۴ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه نقده و اشنویه، عبدالکریم حسین‌زاده با کسب ‌۳۱ هزار و ‌۱۶۵ رای از مجموع ‌۹۷ هزار و ‌۷۹۲ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه فسا، محمدحسن دوگانی آغ‌چغلو با کسب ‌۴۱ هزار و ‌۸۰۱ رای از مجموع ‌۱۰۴ هزار و ‌۸۰۴ آر ای صحیح ماخوذه

حوزه‌ انتخابیه ملکان، شهروز افخمی با کسب ‌۳۰ هزار و ‌۱۰ رای از مجموع ‌۵۸ هزار و ‌۷۵۹ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق، غلامحسین شیری علی آباد با کسب ‌۲۵ هزار و ‌۷۷۵ رای از مجموع ‌۵۱ هزار و ‌۱۷۸ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه نیشابور و تخت جلگه، حسین سبحانی‌نیا با کسب ‌۷۸ هزار و ‌۷۹ رای و علی مروی با کسب ‌۷۱ هزار و ‌۵۲۷ رای از مجموع ‌۲۳۴ هزار و ‌۵۳۲ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال، بهمن محمدیاری با کسب ‌۳۹ هزار و ‌۸۱۲ رای و احسن‌الله رادمهر با کسب ‌۳۷ هزار و ‌۶۵۲ رای از مجموع ‌۱۸۴هزار و ‌۲۱۴ رای صحیح ماخوذه به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه‌ انتخابیه تنکابن، رامسر و عباس‌آباد، شمس‌الله شریعت‌نژاد با کسب ‌۲۷ هزار و ‌۶۹۸ رای و علی شمس با کسب ‌۲۴ هزار و ‌۵۷۹ رای از مجموع ‌۱۲۴ هزار و ‌۷۰۹ آرای صحیح ماخوذه به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه دزفول، محمدعلی قاسمی با کسب ‌۳۶ هزار و ‌۳۱۵رای و عباس پاپی‌زاده پالنگان با کسب ‌۳۳ هزار و ‌۱۵۸ رای از مجموع ‌۱۵۱ هزار و ‌۴۵۴ آرای صحیح ماخوذه به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه لنجان، مجید منصوری بیدکالی با کسب ‌۲۲ هزار و ‌۹۲۷ رای و محسن کوهکن ریزی با کسب ‌۱۹ هزار و ‌۹۲۲ رای از مجموع ‌۱۰۲ هزار و ‌۵۹۴آرای صحیح ماخوذه به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

**حوزه انتخابیه شبستر، علی علی‌لو با کسب‌۱۶ هزار و ‌۲۱۴ رأی از مجموع ‌۵۹ هزار و ‌۴۰۴ آرای صحیح مأخوذه.

حوزه انتخابیه میاندوآب، شاهین دژ و تکاب، روح الله بیگی ئیلانلو با کسب ‌۷۹ هزار و ‌۲۶۰ رأی و مهدی عیسی زاده با کسب ‌۷۵ هزار و ‌۴۸۱ از مجموع ‌۷۸۳ هزارو ‌۲۲۳ آرای صحیح مأخوذه.

حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت رسول خضری با کسب ‌۴۲ هزار و ‌۸۴۰ رأی از مجموع ‌۹۶ هزار و ‌۴۵۶ آرای صحیح مأخوذه.

حوزه انتخابیه خلخال و کوثر، جلیل جعفری با کسب ‌۲۳ هزار و ‌۷۴۵ رأی از مجموع ‌۵۸ هزار و ‌۴۲۲آرای صحیح مأخوذه.

حوزه انتخابیه سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب، محمدرضا محسنی ثانی با کسب ‌۵۳ هزار و ‌۴ رأی و رمضانعلی سبحانی‌فر با کسب ‌۵۲ هزار و ‌۹۳۳ رأی از مجموع ‌۲۰۹ هزار و ‌۵۹۱ آرای صحیح مأخوذه.

حوزه انتخابیه مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد، محمد مهدی برومندی با کسب ‌۶۴ هزار و ‌۵۷ رای از مجموع ‌۱۹۰ هزار و ‌۸۳۶ آرای صحیح مأخوذه.

حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر، شهباز حسن‌پور با کسب ‌۶۹ هزار و ‌۲۶ رای از مجموع ‌۱۳۸ هزار و ‌۲۰۴ آرای صحیح مأخوذه.

حوزه انتخابیه سقز و بانه، محسن بیگلری با کسب ‌۴۴ هزار و ‌۴۲۷ رأی از مجموع ‌۱۲۳ هزار و ‌۲۵ رای صحیح مأخوذه.

حوزه انتخابیه سروستان، کوار و خرامه، داریوش اسمعیلی با کسب ‌۳۵ هزار و ‌۵۶۳ رأی از مجموع ‌۹۹ هزار و ‌۴۱۵ آرای صحیح مأخوذه.

حوزه انتخابیه جهرم، محمدرضا رضایی کوچی با کسب ‌۵۳ هزار و ‌۵۷۵ رأی از مجموع ‌۹۸ هزار و ‌۸۱۶آرای صحیح مأخوذه.

حوزه انتخابیه اردبیل، نمین، نیر و سرعین منصور حقیقت‌پور با کسب ‌۱۰۳ هزار و ‌۲۶۸ رأی و کمال الدین پیرمؤذن با کسب ‌۹۰ هزار و ‌۶۳۴ از مجموع ‌۲۵۶ هزار و ‌۲۸۹ آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و مصطفی افضلی‌فرد با کسب ‌۴۶ هزار و ‌۷۸۴ و سید کاظم موسوی با کسب ‌۴۵ هزار و ‌۷۲۳ به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه سمیرم، مسعود پیرمرادیان با کسب ‌۱۰ هزار و ‌۷۴۶ رأی و بهروز جعفری با کسب ‌۹ هزار و ‌۳۴۲ رأی از مجموع ‌۴۳ هزار و ‌۷۴۶ آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره، ایرج عبدی با کسب ‌۶۷ هزار و ‌۵۶۲ رأی از مجموع ‌۲۴۹ هزار و ‌۸۶۵آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و ابراهیم آقا محمدی با کسب ‌۳۹ هزار و ‌۳۵۶ و محمدرضا ملکشاهی‌راد با کسب ‌۳۵ هزار و ‌۹۲۰ به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه کرمانشاه، عبدالرضا مصری با کسب ‌۱۴۴ هزار و ‌۶۵ رأی و سید سعید حیدری طیب با کسب ‌۱۱۸ هزار و ‌۶۴۴ رأی از مجموع ‌۳۴۱ هزار و ‌۴۸ آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و جهانبخش امینی با کسب ‌۷۶ هزار و ‌۱۷۱و محمد رزم با کسب ‌۶۵ هزار و ‌۲۲۲ به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه مهریز و بافق و ابرکوه و خاتم و بهاباد، دخیل عباس زارع زاده مهریزی با کسب ‌۲۴ هزار و ‌۲ رأی و کاظم فرهمند با کسب ‌۲۳ هزار و ‌۴۱۹ رأی از مجموع ‌۹۹ هزار و ‌۲۱۹ آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه، ناصر صالحی نسب با کسب ‌۱۵ هزار و ‌۲۳۴ رأی و هاشم سواری با کسب ‌۱۳ هزار و ‌۴۰۱ رأی از مجموع ‌۷۳ هزار و ‌۴۲۸ آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه تویسرکان، مرتضی فضلعلی با کسب ‌۹ هزار و ‌۱۳۶ رأی و کاظم سلیمی با کسب ‌۶ هزارو ‌۳۷۴ رأی از مجموع ‌۶۰ هزار و ‌۶۳ رای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه اهواز و باوی، سید شریف حسینی با کسب ‌۲۰۹ هزار و ‌۸۸۰ رأی از مجموع ‌۴۵۷ هزارو ‌۱۰۸ آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و سید شکرخدا موسوی با کسب ‌۹۸ هزار و ‌۹۸۳ و شبیب جویجری با کسب ‌۹۸ هزارو ‌۹۰۹ و ناصر سودانی با کسب ‌۹۲ هزار و ‌۷۱۴ و محمد جعفر فلسفی با کسب ‌۸۴ هزار و ‌۴۶ به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه ایذه و باغملک، حجت الله درویش پور با کسب ‌۳۸ هزار و ‌۹۸۰ رأی و سید هادی طباطبائی با کسب ‌۲۹ هزار و ‌۱۳۸ رأی از مجموع ‌۱۵۶ هزار و ‌۲۰۵ آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه پلدختر، علی کائیدی با کسب ‌۱۱ هزار و ‌۹۱۹ رأی و سید حمیدرضا کاظمی با کسب ‌۱۰ هزار و ‌۷۱۵ رأی از مجموع ‌۵۱ هزار و ‌۸۹۵ آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه رشت، حسن تأمینی لیچائی با کسب ‌۸۰ هزار و ‌۱۹۲ رأی از مجموع ‌۲۶۵ هزار و ‌۶۱۶ آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی با کسب ‌۵۷ هزار ‌۱۸۲ و سید علی آقازاده دافساری با کسب ‌۵۱ هزار و ‌۳۴۷ و غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی با کسب ‌۴۸ هزار و ‌۱۴۱ و نظر علی علیزاده با کسب ‌۳۳ هزار و ‌۲۷۳ به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار، حمیدرضا عزیزی فارسانی با کسب ‌۳۶ هزار و ‌۱۶۰ رأی و علی یوسف پور با کسب ‌۳۵ هزار و ‌۵۷۵ رأی از مجموع ‌۱۴۹ هزار و ‌۲۶۹ آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

**حوزه انتخابیه دیر، کنگان و جم، موسی احمدی با کسب ‌۳۴ هزار و ‌۵۷۶ رای از مجموع ‌۹۹ هزار و ‌۷۲۱ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی و چرام، سیدعلی محمد بزرگواری با کسب ‌۶۲ هزار و ‌۴۹۷ رای از مجموع ‌۱۲۳ هزار و ‌۲۶۸ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد، فرج‌الله عارفی با کسب ‌۵۸ هزار و ‌۱۱۵ رای از مجموع ‌۱۵۶ هزار و ‌۴۸۳ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه شهر بابک، ‌ حسین فتاحی با کسب ‌۲۵ هزار و ‌۲۸۷ رای از مجموع ‌۴۴ هزار و ‌۲۸۲ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان حسین امیری خامکانی با کسب ‌۳۴ هزار و ‌۹۹۸ رای از مجموع ‌۷۹ هزار و ‌۶۸۳ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب، محمدحسن آصفری با کسب ‌۸۵ هزار و ‌۸۵ رای و عباس رجایی با کسب ‌۶۵ هزار و ‌۳۸ رای از مجموع ‌۲۳۶ هزار و ‌۷۱۴ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه اندیمشک سیدعیسی دارایی با کسب ‌۶۳ هزار و ‌۲۱۱ رای از مجموع ‌۹۹ هزار و ‌۸۳ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر، ‌ رضا صابری با کسب ‌۳۲ هزار و ‌۵۱۴ رای از مجموع ‌۹۲ هزار و ‌۶۲۳ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل، اسماعیل جلیلی با کسب ‌۲۸ هزار و ‌۷۵۷ رای از مجموع ‌۹۹ هزار و ‌۷ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد، امید کریمیان با کسب ‌۲۹ هزار و ‌۴۸۰ رای از مجموع ‌۷۸ هزار و ‌۸۹۸ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه، شهلا میرکلوبیات با کسب ‌۴۱ هزار و ‌۳۷۵ رای از مجموع ‌۱۱۴ هزار و ‌۸۶ آرای صحیح ماخوذه

حوزه انتخابیه بروجرد، علاءالدین بروجردی با کسب ‌۴۱ هزار و ‌۱۵۳ رای از مجموع ‌۱۲۸هزار و ‌۵۹۷ آرای صحیح ماخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و هادی مقدسی با کسب ‌۳۰ هزار و ‌۴۶ رای و بهرام بیرانوند با کسب ‌۲۹ هزار و ‌۹۶۵ رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

**حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان، محمدجواد نظری‌مهر با کسب ‌۳۸ هزار و ‌۹۲۴ رای از مجموع ‌۱۴۳ هزار و ‌۹۰۱ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه رودسر و املش، محمدمهدی رهبری با کسب ‌۴۳ هزار و ‌۳۵ رای از مجموع ‌۱۱۰ هزار و ‌۶۴۳ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه تربت حیدریه، زاوه و مه‌ولات، ابوالقاسم خسروی سهل‌آبادی با کسب ‌۸۲ هزار و ‌۷۴ رای از مجموع ‌۱۴۸ هزار و ‌۲۹۳ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه، شاهرخ رامین با کسب ‌۱۷ هزار و ‌۷۶۰ رای از مجموع ‌۶۳ هزار و ‌۹۹۶ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بندر لنگه، بستک و پارسیان، احمد جباری با کسب ‌۵۲ هزار و ‌۷۶۴ رای از مجموع ‌۱۰۳ هزار و ‌۶۰۹ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل، ایرج ندیمی با کسب ‌۳۳ هزار و ‌۸۶۰ رای از مجموع ‌۱۰۰ هزار و ‌۳۳۶ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد، سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی با کسب ‌۱۰۱ هزار و ‌۳۱۸ رای از مجموع ‌۲۲۴ هزار و ‌۵۵۸ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه دیر، کنگان و جم، موسی احمدی با کسب ‌۳۴ هزار و ‌۵۷۶ رای از مجموع ‌۹۹ هزار و ‌۷۲۱ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه، عبدالکریم رجبی با کسب ‌۴۷ هزار و ‌۵۰۰ رای از مجموع ‌۱۶۰ هزار و ‌۷۵۷ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه شوش، سیدراضی نوری با کسب ‌۶۵ هزار و ‌۱۱۷ رای از مجموع ‌۹۷ هزار و ‌۳۶۷ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه سراوان و سیب و سوران و زابلی، هدایت‌الله میرمرادزهی با کسب ‌۵۲ هزار و ‌۷۱۳ رای از مجموع ‌۱۱۸ هزار و ‌۷۵۵ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه پاکدشت، فرهاد بشیری با کسب ‌۴۹ هزار و ‌۸۵۸ رای از مجموع ‌۹۵ هزار و ‌۵۶۲ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه، احمدعلی مقیمی با کسب ‌۵۷ هزار و ‌۸۲۲ رای از مجموع ‌۱۵۷ هزار و ‌۲۰۲ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند، سیدمحمد سادات ابراهیمی با کسب ‌۴۳ هزار و ‌۵۳۶ رای از مجموع ‌۱۲۱ هزار و ‌۶۵۸ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه شاهین‌شهر و میمه / برخوار، حسینعلی حاجی‌دلیگانی با کسب ‌۵۶ هزار و ‌۸۰۷ رای از مجموع ‌۱۱۰ هزار و ‌۴۹۱ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون و دینور، وحید احمدی با کسب ‌۳۳ هزار و ‌۹۰ رای از مجموع ‌۱۲۶ هزار و ‌۱۹۶ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه ورامین پیشوا، سیدحسین نقوی حسینی با کسب ‌۸۴ هزار و ‌۵۴۰ رای از مجموع ‌۱۸۰ هزار و ‌۸۶۳ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه ماهنشان، انگوران، ایجرود و دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق، رضا عبدالهی با کسب ‌۱۹ هزار و ‌۴۵۹ رای از مجموع ‌۴۶ هزار و ‌۲۴۰ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه ارومیه نادر قاضی‌پور، با کسب ‌۱۹۲ هزار و ‌۹۰۳ رای و عابد فتاحی با کسب ‌۱۱۴ هزار و ‌۹۷۸ رای و جواد جهانگیرزاده با کسب ‌۱۰۸ هزار و ‌۱۳۳ و از مجموع ‌۳۹۰ هزار و ‌۲۷۹ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه زنجان و طارم، محمد اسماعیلی با کسب ‌۸۹ هزار و ‌۶۱۴ رای و محسن علیمرادی با کسب ‌۶۲ هزار و ‌۴۷۸ رای و از مجموع ‌۲۰۳ هزار و ‌۷۳ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه قروه و دهکلان، حامد قادرمرزی با کسب ‌۲۸ هزار و ‌۷۲۳ رای و از مجموع ‌۹۶ هزار و ‌۹۴۰ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه خرمشهر، عبدالله سامری با کسب ‌۲۴ هزار ‌۹۶۲ رای و از مجموع ‌۵۹ هزار و ‌۷۴۰ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه لردگان، محمدجلیل سرقلعه با کسب ‌۲۸ هزار و ‌۲۶۹ رای از مجموع ‌۱۱۲ هزار و ‌۴۶۰ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه اردستان، احمد بخشایش اردستانی با کسب ‌۱۰ هزار و ‌۸۸۳ رای از مجموع ‌۲۷ هزار و ‌۱۵۳ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، ثلاثباباجانی و روانسر، نعمت‌اله منوچهری با کسب ‌۲۱ هزار و ‌۶۰۲ رای از مجموع ‌۸۲ هزار و ‌۸۱۴ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه نجف‌آباد و تیران و کرون، ابوالفضل ابوترابی با کسب ‌۶۶ هزار و ‌۷۵ رای از مجموع ‌۱۳۷ هزار و ‌۱۳۰ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه شاهرود و میامی، کاظم جلالی با کسب ‌۷۱ هزار و ‌۳۳۱ رای از مجموع ‌۱۱۵ هزار و ‌۲۶۳ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو، علی جلیلیان با کسب ‌۴۳ هزار و ‌۳۵۷ رای از مجموع ‌۱۱۴ هزار و ‌۳۱۲ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه چناران و بینالود(طرقبه و شاندیز)، محمد دهقانی نقندر با کسب ‌۵۴ هزار و ‌۴۸۶ رای از مجموع ‌۹۴ هزار و ‌۹۸۸ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بندرانزلی، حسن خسته‌بند با کسب ‌۲۲ هزار و ‌۱۶۴ رای از مجموع ‌۴۳ هزار و ‌۲۱۴ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه اهر و هریس، عباس فلاحی باباجان با کسب ‌۴۰ هزار و ‌۸۴۸ رای از مجموع ‌۱۱۰ هزار و ‌۲۸ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه نطنز و قمصر، محمد فیروزی با کسب ‌۱۲ هزار و ‌۹۵۶ رای از مجموع ‌۳۲ هزار و ‌۴۴۱ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه الیگودرز، محمدتقی توکلی با کسب ‌۲۳ هزار و ‌۲۳۷ رای از مجموع ‌۶۳ هزار و ‌۴۹۲ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بیجار، سیدمحمد بیاتیان با کسب ‌۱۹ هزار و ‌۵۸۸ رای از مجموع ‌۴۸ هزار و ‌۳۴۲ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه ایلام و ایوان و شیروان و چرداول و مهران و ملکشاهی، فریدون همتی با کسب ‌۴۱ هزار و ‌۸۴۵ رای و احمد شوهانی با کسب ‌۳۹ هزار و ‌۳۳۱ رای و داریوش قنبری با کسب ‌۳۱ هزار و ‌۲۸۰ و علی‌اکبر متین با کسب ‌۳۰ هزار و ‌۷۵۲ از مجموع ‌۲۱۶ هزار و ‌۴۰۷ آرای صحیح ماخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه بافت، رابر وارزوئیه، علیرضا منظری توکلی با کسب ‌۴۴۲۷۹ رای از مجموع ‌۸۳۴۵۱ آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه شازند، قاسم عزیزی با کسب ‌۲۱۹۷۸ رای از مجموع ‌۶۱۳۸۴ آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه خوی و چایپاره، موید حسینی‌صدر با کسب ‌۷۸۱۴۹ رای از مجموع ‌۱۸۰۴۴۶ آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار، حبیب برومند داشقاپو با کسب ‌۴۳۴۱۶ رای از مجموع ‌۱۱۹۸۶۳ آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه یزد و صدوق، محمدصالح جوکار با کسب ‌۷۹۴۰۱ رای از مجموع ‌۱۹۳۳۷۳ آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه ورزقان، الهویردی دهقانی با کسب ‌۱۷۵۷۵ رای از مجموع ‌۳۱۸۳۲ آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه سلماس، علی‌اکبر آقایی مغانجوقی با کسب ‌۴۲۰۲۶ رای از مجموع ‌۹۴۲۶۴ آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه داراب و زرین‌دشت، نبی‌اله احمدی با کسب ‌۶۰۴۷۸ رای از مجموع ‌۱۲۸۹۹۴ آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد، مفید کیائی‌نژاد با کسب ‌۴۲۱۸۳ رای از مجموع ‌۱۳۹۲۵۳ آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه کوهدشت، الهیار ملکشاهی با کسب ‌۴۷۰۸۸ رای از مجموع ‌۱۱۳۸۳۱ آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه فریمان، سرخس و بخش‌های احمدآباد و رضویه، احمد سجادی با کسب ‌۳۸۸۸۴ رای از مجموع ‌۱۳۳۱۴۰ آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل، عباسعلی منصوری با کسب ‌۴۹۱۹۶ رای از مجموع ‌۱۷۱۵۰۴ آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه محلات و دلیجان، علیرضا سلیمی با کسب ‌۱۷۵۲۵ رای از مجموع ‌۳۸۵۲۸ آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه رباط‌کریم و بهارستان، ابراهیم نکو با کسب ‌۶۹۶۰۱ رای از مجموع ‌۱۹۹۵۱۶ آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه آمل، عزت‌الله یوسفیان با کسب ‌۸۸۳۷۷ رای از مجموع ‌۱۶۹۱۶۸ آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه لنگرود، مهرداد بائوج لاهوتی با کسب ‌۲۲۹۰۲ رای از مجموع ‌۷۰۶۷۰ آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه کاشمر، محمداسماعیل نیاء با کسب ‌۶۱۵۰۵ رای از مجموع ‌۱۴۹۲۰۰ آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه فریدن، فریدون‌شهر و چادگان، محمدعلی اسفنانی با کسب ‌۳۴۶۹۳ رای از مجموع ‌۸۷۹۱۸ ارای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه رزن، عطاءالله سلطانی صبور با کسب ‌۲۹۰۹۶ رای از مجموع ‌۵۸۳۴۰ آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه گنبدکاووس، سلیمان عباسی با کسب ‌۴۷۴۰۲ رای از مجموع ‌۱۵۱۳۲۵ آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد، حسین گروسی با کسب ‌۱۰۵۱۹۶ رای از مجموع ‌۳۴۸۳۷۷ آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه بجنورد، مانه و سملقان، جاجرم و گرمه، موسی‌الرضا ثروتی با کسب ‌۱۰۹۵۳۲ رای و قاسم جعفری با کسب ‌۶۴۷۱۰ از مجموع ‌۲۲۹۲۳۳ آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شدند.

حوزه انتخابیه زابل، زهک و هیرمند، سیدباقر حسینی با کسب ‌۶۴۲۶۷ رای و رضا نجفی با کسب ‌۴۶۸۴۴ از مجموع ‌۱۷۸۶۷۲ آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.

حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه، مراد هاشم‌زهی با کسب ‌۱۴ هزار و ‌۵۳۴ رای از مجموع ‌۵۴ هزار و ‌۴۶۹ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ محمدعلی پورمختار با کسب ‌۴۵ هزار و ‌۸۹۲ رای از مجموع ‌۱۳۶ هزار ‌۷۳۹ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه نور و محمودآباد، عبدالوحید فیاضی با کسب ‌۵۶ هزار و ‌۶۸۰ رای از مجموع ‌۱۱۹ و ‌۵۵۷ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه فومن و شفت ناصر عاشوری قلعه‌رودخانی با کسب ‌۴۷ هزار و ‌۳۷۹ رای از مجموع ‌۱۰۰ هزار و ‌۴۵۵ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بابلسر و فریدون کنار، مقدادنجف‌نژاد با کسب ‌۴۸ هزار و ‌۳۸۸ رای از مجموع ‌۹۹ هزار و ‌۳۲ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه ساری و میاندرود محمد دامادی با کسب ‌۹۳ هزار و ‌۷۳۱ رای و سیدرمضان شجاعی کیاسری با کسب ‌۶۲ هزار و ‌۱۷۴ رای از مجموع ‌۲۳۴ هزار و ‌۴۸۰ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه زاهدان حسین‌علی شهریاری با کسب ‌۱۱۰ هزار و ‌۶۰۱ رای و ناصر کاشانی با کسب ‌۸۱ هزار و ‌۶۵ رای از مجموع ‌۲۱۵ هزار و ‌۶۲۱ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بستان‌آباد غلامرضا نوری قزلجه با کسب ‌۱۷ هزار و ‌۲۰۳ رای از مجموع ‌۵۶ هزار و ‌۵۹۸ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه قوچان و فاروج هادی شوشتری با کسب ‌۴۷ هزار و ‌۱۷۲ رای از مجموع ‌۱۰۹ هزار و ‌۳۹۷ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا، سیدعلی طاهری با کسب ‌۷۴ هزار و ‌۵۰۱ رای از مجموع ‌۲۴۴ هزار و ‌۵۳۴ آرای صحیح ماخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک‌چهارم آرا شد و عبدالحسین ناصری با کسب ‌۵۰ هزار و ‌۲۲۳ و عیسی امامی با کسب ‌۴۳ هزار و ‌۳۱۲ به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه همدان و فامنین آقای امیر خجسته با کسب ‌۸۳ هزار و ‌۱۲۰ رای از مجموع ‌۲۴۷ هزار و ‌۷۴۶ آرای صحیح ماخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک‌چهارم آرا شده و سیدمحمد کاظم‌حجازی با کسب ‌۵۶ هزار و ‌۸۱۹ و ابراهیم کارخانه با کسب ‌۵۳ هزار و ‌۵۸۹ به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه آبادان جواد سعدون‌زاده با کسب ‌۲۷ هزار و ‌۵۳۸ رای از مجموع ‌۱۰۲ هزار و ‌۵۵۲ آرای صحیح ماخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک‌چهارم آرا شد و محمدسعید انصاری با کسب ‌۲۴ هزار و ‌۷۹۲ و سیدحسن ده‌دشتی با کسب ‌۲۴ هزار و ‌۵۱۰ و غلامرضا شرفی با کسب ‌۲۱ هزار و ‌۱۷۵ و جلیل مختار با کسب ‌۲۰ هزار و ‌۶۲۶ به مرحله انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه درود و ازنا حسن گودرزی با کسب ‌۱۶ هزار و ‌۴۸۲ رای و عباس قائیدرحمت با کسب ‌۱۶ هزار و ‌۱۴۷ رای از مجموع ‌۱۰۹ هزار و ‌۹۶۴ آرای صحیح ماخوذه به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه بروجن امیرعباس سلطانی با کسب ‌۲۴ هزار و ‌۴۶۵ رای از مجموع ‌۶۷ هزار و ‌۱۷۱ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان سیدمحمد مهدی پور فاطمی با کسب ‌۲۹ هزار و ‌۹۹۰ رای از مجموع ‌۸۴ و هزار ‌۸۹۸ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه نایین و خور و بیابانک سیدحمیدرضا طباطبایی نایینی با کسب ‌۱۷ هزار و ‌۲۸۷ رای از مجموع ‌۳۵ هزار و ‌۲۵۰ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه نهاوند مهدی سنایی ‌۴۰ هزار و ‌۵۰۲ رای از مجموع ‌۹۴ هزار و ‌۳۸۵ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان سیدمحمد باقرعبادی با کسب ‌۶۵ هزار و ‌۳۴۲ رای از مجموع ‌۱۵۵ هزار و ‌۳۴۳ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه لامرد و مهر سیدموسی موسوی با کسب ‌۳۰ هزار و ‌۲۶۰ رای از مجموع ‌۷۹ هزار و ‌۶۵۴ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بویین‌زهرا روح‌الله عباسپور با کسب ‌۳۷ هزار و ‌۴۴۰ رای از مجموع ‌۸۲ هزار و ‌۱۲۵ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر، موسی غضنفرآبادی با کسب ‌۹۴ هزار و ‌۳۱۰ رای از مجموع ‌۱۴۰ هزار و ‌۴۶۶ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بوشهر، کنگاور و دیلم عبدالکریم جمیری با کسب ‌۴۷ هزار و ‌۵۳۸ رای از مجموع ‌۱۲۲ هزار و ‌۴۰۷ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه درگز حسین محمدزاده با کسب ‌۱۹ هزار و ‌۱۶۸ رای از مجموع ‌۳۷ هزار و ‌۱۳۸ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه استهبان و نی‌ریز محمد سقایی با کسب ‌۴۰ هزار و ‌۵۷۲ رای از مجموع ‌۹۷ هزار و ‌۲۷۹ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیرمهدی داوتگری با کسب ‌۹۲ هزار و ‌۲۱۵ رای از مجموع ‌۱۵۲ هزار و ‌۷۸۵ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار سیدمحمدحسین میرمحمدی با کسب ‌۱۴ هزار و ‌۳۶۵ رای از مجموع ‌۴۶ هزار و ‌۲۳۲ ارای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه اسفراین، هادی قوامی با کسب ‌۳۴ هزار و ‌۹۶۲ رای از مجموع ‌۶۹ هزار و ‌۳۹۲ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه شیروان عبدالرضا عزیزی با کسب ‌۳۸ هزار و ‌۸۱۱ رای از مجموع ‌۷۳ هزار و ‌۹۲۹ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه چاه بهار، کنارک و نیک‌شهر یعقوب جدگال با کسب ‌۶۳ هزار و ‌۴۵۲ رای از مجموع ‌۱۵۷ هزار و ‌۶۴۴ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه کرمان و راور محمدمهدی زاهدی با کسب ‌۱۵۰ هزار و ‌۸۲۵ رای و محمدرضا پورابراهیمی داورانی با کسب ‌۱۰۲ هزار و ‌۷۴۸ رای از مجموع ‌۲۷۹ هزار و ‌۹۷۷ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه ملایر علی نعمت چهاردولی ‌۴۴ هزار و ‌۸۲۹ رای از مجموع ‌۱۲۲ هزار و ‌۳۵۰ آرای صحیح ماخوذه.

حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آرا شده و حسن ونایی با کسب ‌۲۸ هزار و ‌۳۶۱ و احمد آریایی نژاد با کسب ‌۲۸ هزار و ‌۳۰۳ رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حوزه انتخابیه اقلید، الیاس طاهری با کسب ‌۲۱ هزار و ‌۸۷۵ رای از مجموع ‌۵۲ هزار و ‌۷۰۱ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه آستارا، صفر نعیمی‌رز با کسب ‌۲۴ هزار و ‌۶۲ رای از مجموع ‌۴۷ هزار و ‌۸۱۱ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه ماکو، چالدران، پل‌دشت و شوط، محمد علیپور با کسب ‌۳۷ هزار و ‌۶۳ رای از مجموع ‌۱۰۹ هزار و ‌۲۲۸ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه خمینی‌شهر، محسن صرامی‌فروشان با کسب ‌۳۱ هزار و ‌۲۹۹ رای از مجموع ‌۱۰۰ هزار و ‌۵۷۷ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس، قاسم احمدی‌لاشکی با کسب ‌۵۸ هزار و ‌۹۶۸ رای از مجموع ‌۱۲۹ هزار و ‌۶۸۰ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه تاکستان، رجب رحمنی با کسب ‌۳۷ هزار و ‌۶۴۳ رای از مجموع ‌۹۲ هزار و ‌۹۲۰ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه علی‌آباد، رحمت‌الله نوروزی با کسب ‌۳۸ هزار و ‌۵۲۰ رای از مجموع ‌۷۸ هزار و ‌۳۰ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه فلاورجان، سیدناصر موسوی‌لارگانی با کسب ‌۸۳ هزار و ‌۸۰۱ رای از مجموع ‌۱۰۶ هزار و ‌۴۹۶ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه سراب، مهناز بهمنی با کسب ‌۳۱ هزار و ‌۳۸ رای از مجموع ‌۶۶ هزار و ‌۷۵۴ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بندرماهشهر، ‌ امیدیه و هندیجان، حبیب آقاجری با کسب ‌۴۳ هزار و ‌۱۰۲ رای از مجموع ‌۱۴۳ هزار و ‌۱۹۷ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بابل، علی‌اکبر ناصری با کسب ‌۱۰۳ هزار و ‌۷۱۱ رای و حسین نیازآذری با کسب ‌۸۳ هزار و ‌۳۸۴ رای از مجموع ‌۲۳۱ هزار و ‌۶۸ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه مشکین‌شهر، آقای یونس اسدی با کسب ‌۲۶ هزار و ‌۱۰۷ رای از مجموع ‌۸۰ هزار و ‌۶۴۸ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه ایرانشهر، محمدسعید اربابی با کسب ‌۵۷ هزار و ‌۷۱۳ رای از مجموع ‌۲۱۴ هزار و ‌۱۸۱ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه میانه، محمدعلی مددی با کسب ‌۴۴ هزار و ‌۸۵۵ رای و سیدبهلول حسینی با کسب ‌۲۵ هزار و ‌۸۴۸ رای از مجموع ‌۸۸ هزار رای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه اسدآباد، بهروز نعمتی با کسب ‌۲۶ هزار و ‌۱۲۹ رای از مجموع ‌۵۳ هزار و ‌۹۷۰ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه مهاباد، عثمان احمدی با کسب ‌۴۸ هزار و ‌۱۲۸ رای از مجموع ‌۸۶ هزار و ‌۹۶۵ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه قائنات، جواد هروی با کسب ‌۳۱ هزار و ‌۷۱۷ رای از مجموع ‌۸۳ هزار و ‌۷۷۰ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه مبارکه، علی ایرانپور با کسب ‌۱۷ هزار و ‌۸۴۳ رای از مجموع ‌۶۴ هزار و ‌۲۴۶ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه شهرکرد، سیدسعید زمانیان دهکردی با کسب ‌۶۲ هزار و ‌۷۶۵ رای از مجموع ‌۱۵۳ هزار و ‌۵۱۴ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه قم، علی‌اردشیر لاریجانی با کسب ‌۲۷۰ هزار و ‌۳۸۲ رای و رضا آشتیانی عراقی با کسب ‌۱۶۴ هزار و ‌۲۱۹ رای و احمد امیرآبادی فراهانی با کسب ‌۱۴۷ هزار و ‌۷۶۵ رای از مجموع ‌۴۱۴ هزار و ‌۸۶۵ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه بوکان، محمدقسیم عثمانی با کسب ‌۶۸ هزار و ‌۱۹۱ رای از مجموع ‌۹۷ هزار و ‌۷۹۱ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه کلیبر، بخش هوراند و خداآفرین، ارسلان فتحی‌پور با کسب ‌۲۹ هزار و ‌۸۷۹ رای از مجموع ‌۶۳ هزار و ‌۴۱ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه گرمی، میرقسمت موسوی عصر با کسب ‌۱۸ هزار و ‌۴ رای از مجموع ‌۴۹ هزار و ‌۸۳۴ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه صومعه‌سرا، حمیدرضا خصوصی‌ثابتی با کسب ‌۳۹ هزار و ‌۱۳۵ رای از مجموع ‌۸۶ هزار و ‌۳۹۶ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه تفت و میبد، سیدجلال یحیی‌زاده فیروزآباد با کسب ‌۲۵ هزار و ‌۳۸۲ رای از مجموع ‌۵۸ هزار و ‌۱۰۲ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه رودبار، عطاالله حکیمی با کسب ‌۲۷ هزار و ‌۷۲۸ رای از مجموع ‌۶۴ هزار و ‌۱۷ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان، محمدعلی عبدالله‌زاده با کسب ‌۴۳ هزار و ‌۱۹۸ رای از مجموع ‌۹۰ هزار و ‌۸۰۸ آرای صحیح ماخوذه.

اردکان، محمدرضا تابش با کسب ‌۲۵ هزار و ‌۹۴۵ رای از مجموع ‌۳۹ هزار و ‌۸۴۰ رای،

بناب، محمد باقری با کسب رای ‌۳۳ هزار و ‌۹۱۲ رای از مجموع ‌۷۵ هزار و ‌۷۶۲ رای،

سمنان و مهدی‌شهر علیرضا خسروی با کسب رای ‌۳۱ هزار و ‌۶۱۵ رای از مجموع ‌۸۴ هزار و ‌۸۳۷ رای، دامغان عبدالرحمان رستمیان با کسب رای ‌۱۶ هزار و ‌۹۷۴ رای از مجموع ‌۴۸ هزار و ‌۶۷۴ رای،

خمین محمدابراهیم رضایی با کسب ‌۲۷ هزار و ‌۲۲۷ رای از مجموع ‌۵۴ هزار و ‌۶۳۰ رای،

آستانه اشرفیه محمدحسین قربانی با کسب رای ‌۲۲ هزار و ‌۷۶ رای از مجموع ‌۶۲ هزار و ‌۲۱ رای

سنقر محمدابراهیم محبی با کسب ‌۱۸ هزارو ‌۷۸۸ رای از مجموع ‌۴۹هزار و ‌۲۷۵ آرای صحیح ماخوذه به عنوان منتخب مجلس نهم برگزیده شدند.

حوزه انتخابیه آباده، بوانات و خرمدید آقایان علی‌اصغر عزیزخانی با کسب ‌۲۰ هزار و ‌۴۳۹ رای و رحیم زارع با کسب ‌۱۴ هزار و ‌۴۶۸ رای از مجموع ‌۱۰۲ هزار و ‌۳۶۱ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان، آقایان کاظم سپاسی آشتیانی با کسب ‌۱۱ هزار و ‌۵۶۷ رای و عباس صالحی با کسب ‌۱۱ هزار و ‌۲۳۱ رای از مجموع ‌۴۹ هزار و ‌۱۳۳ آرای صحیح ماخوذه.

حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر و آبدانان، آقایان علی‌محمد احمدی با کسب ‌۲۱ هزار و ‌۳۹ رای و امین دوست‌محمدی با کسب ‌۱۶ هزار و ‌۸۱ رای از مجموع ‌۱۰۳ هزار و ‌۷۹۸ آرای صحیح ماخوذه.