به گزارش خانه ملت، جبار کوچکینژاد ارم ساداتی، در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۱۷ اسفند) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با یادآوری مشارکت ۶۵ درصدی مردم در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن در سراسر کشور، حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای رای نشان داد همه تهدیدها و فشارهای بینالمللی بر عزم ملت ایران بیاثر است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: مجلس نهم باید پیام حضور مردم در انتخابات درک کند و در راه تحول اقتصادی، مهار تورم و اشتغالزایی گام‌های موثری بردارد.

وی خواستار حضور بانشاط مردم در مرحله دوم انتخابات مجلس شد و ادامه داد: مردم با کسی تعارف ندارد بنابراین کسانی که پیروز انتخابات شدند و آنهایی که به مجلس نهم راه نیافتند مراقب گفتار و رفتار خود باشند و اگر اعتراضی دارند آن را از طریق دستگاه‌های نظارتی پیگیری کنند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات تصریح کرد: انتظار می‌رود مصوبات سفر سوم هیأت وزیران به استان گیلان عملیاتی شود و وزیر نیرو برای بحران فاضلاب و آب شرب شهر رشت فکری کند.
وی افزود: وزیر راه و شهرسازی جلوی ساخت و سازهای غیراصولی را بگیرد، وزیر جهادکشاورزی مراقب قیمت و توزیع عادلانه نهاده‌های کشاورزی همچون کود و سم باشد. وزیر آموزش و پرورش نیز برای جذب مربیان پیش‌دبستانی فکری کند و برای استخدام بچه‌های فرهنگیان امتیازات ویژه‌ای قائل شود.

وی افزود: مردم از تبعیض در استخدامهای دولتی گلهمند هستند و می خواهند این مسائل برطرف شوند.