به گزارش افکارنیوز،

محمد جواد جمالی نوبندگانی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون اظهار کرد: جلسه امروز کمیسیون امنیت با حضور وزیر اطلاعات و برخی معاونان این وزارتخانه برگزار شد.

اخبار سیاسی_ وی افزود: در ابتدای جلسه وزیر اطلاعات مطالبی را درباره تعامل بین کمیسیون امنیت و وزارت اطلاعات مطرح کرده و خواهان افزایش همکاری‌ها و ارتباط بیشتر این کمیسیون و وزارتخانه شد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی داد: در ادامه معاونان وزارت اطلاعات گزارش‌ها مختلفی را در باره امنیت‌ داخلی، وضعیت منطقه ، همسایگان و مسائل بین‌المللی بیان کردند.

جمالی تصریح کرد: در این جلسه اطلاعاتی درباره دستگیری جاسوسان آمریکایی و تلاش ‌های این سرویس جاسوسی برای ضربه زدن به سامانه‌های اقتصادی، ‌اعتماد مردم و ایجاد اغتشاشات و بهره‌برداری از مطالبات مردم ارائه شد.

وی گفت: درباره ارتباط سازمان‌های معاند با سرویس‌های بیگانه و برنامه‌های این شبکه‌ها برای ماه‌های پیش رو مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بیان کرد: در مجموع شرایط جمهوری اسلامی رو به جلو تلقی شده و ما در آستانه تحولات مثبت در زمینه تحولات اقتصادی هستیم، همچنین آمریکا و کشورهای متحد آن در حال عقب نشینی در منطقه هستند.