به گزارش افکارنیوز،

 در پی تحریم وزیر امور خارجه کشورمان از سوی وزارت خزانه‌داری آمریکا ، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بیانیه‌ای صادر کرد. متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اخبار سیاسی- ​بار دیگر چهره منحوس و خبیث سردمداران آمریکایی به پشتوانه حامیانشان در منطقه با تحریم وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، محمدجواد ظریف نمایان شد.

این تصمیم نابخردانه که مورد انتقاد بسیاری از کشور‌ها و حتی برخی مقامات آمریکایی نیز قرار گرفت، نشان داد که آزادی بیان در کاخ سفید شعاری بیش نیست و آنان بیشتر از منطق قوی و اثر گذار جمهوری اسلامی ایران نگران هستند.

اگر چه دشمنی علیه ایران اسلامی از سوی مقامات آمریکایی و متحدانشان تازگی ندارد، اما تیر خلاص بی‌تدبیری و بی‌کفایتی‌شان با این تحریم بی‌اساس شلیک شد.

امروز بحمدالله تفکر آزاداندیشی اسلامی که یادگار ارزشمند معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و ثمره خون شهیدان والامقام این کشور است، با هدایت مقام معظم رهبری، حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی و حمایت مردم همیشه در صحنه به عنوان الگوی استکبار ستیزی مطرح است و این تفکر در چهار دهه از عمر پربرکت خود توانسته پایه‌های سست نظام استبدادی را لرزان سازد.

سردمداران تروریست آمریکایی باید بدانند ملت بزرگ و انقلابی ایران اسلامی با هدایت مقام معظم رهبری مدظله العالی هیچگاه از آرمان‌های بزرگ خود دست نخواهد کشید و تا ریشه کن کردن نظام سلطه در جهان ایستادگی خواهد کرد.