به گزارش افکارنیوز،

سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به منظور افتتاح پروژه های سازندگی، محرومیت‌زدایی و مردم یاری در کرمانشاه، دیدار و گفت و گو با مردم و بازدید از یگانهای رزمی مستقر در منطقه به این استان سفر کرده است.

اخبار سیاسی_ فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین در این سفر از مناطق زلزله زده و روند اقدام های بازسازی صورت گرفته در آن بازدید خواهد کرد.

فرمانده کل سپاه پاسداران در بازدید از سد ازگله و طرح ساماندهی و توسعه منابع آب و خاک غرب کشور گفت: اجرای کامل این طرح پیشرفت‌های پایدار و تحول در حوزه کشاورزی و اشتغال منطقه را بدنبال دارد.

 سرلشکر حسین سلامی در بازدید از سد ازگله و طرح ساماندهی و توسعه منابع آب و خاک غرب کشور با ابراز خرسندی از پیشرفت ۷۵ درصدی این طرح گفت: طرح مذکور بعنوان بزرگترین پروژه آبی منطقه که ۱۵ استان کشور تحت تاثیر دستاورد‌ها و برکات مثبت و تحول آفرین آن قرار می‌گیرد، نماد همت، همبستگی و اراده مشترک دولت و سپاه در پرتو هدایت‌ها و حمایت‌های ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی و در پاسخ به نیاز‌های منطقه و مردم عزیز غرب کشور است.

او  تحکیم امنیت از طریق پیشرفت و آبادانی و پیوند آن با معیشت و رفاه مردم را پایدار و مطلوب دانست و گفت: امروز در شرایط جنگ اقتصادی هستیم و جهاد در میدان سازندگی را امتداد دفاع مقدس میدانیم و عملیات‌های ما در اجرای این طرح‌ها و پروژه‌ها تعریف و مصداق پیدا کرده است.

فرمانده کل سپاه گفت: پروژه توسعه منابع آب و خاک غرب کشور و ده‌ها پروژه راهبردی دیگر در میهن اسلامی عملیات بیت المقدس و فتح المبین ما در دفاع مقدس اقتصادی برابر تحریم و جنگ اقتصادی دشمن است.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه احساس در جنگ بودن به ما انرژی برای حرکت‌های بزرگ و سرنوشت ساز میدهد، افزود: ما نگران جنگ نظامی نیستیم، چون اقتدار و آمادگی داریم و دشمن هم ناتوان از اداره تهاجم و جنگ نظامی علیه ماست.

او گفت: ما علاقمندیم اتفاقاتی مانند این طرح بزرگ که آثار آن در صحنه زندگی مردم و آینده جوانان عزیز و با غیرت ایرانی پدیدار میشود واقعه جاری و غالب امروز کشور قرار گیرد.

فرمانده کل سپاه پاسداران پروژه توسعه منابع آب و خاک غرب کشور را هدیه مقام معظم رهبری به مردم این منطقه دانست و گفت: ملت ما از شایستگی پیروزی در هر جنگی از جمله جنگ اقتصادی برخوردار است و در واقع جنگ‌های تحمیلی نباید دستاوردی جز پیروزی برای ما داشته باشد، لذا خدمت رسانی به مردم و سازندگی و آبادانی کشور در هر شرایطی بایستی با سرعت و سهولت به نتیجه برسد .