اخبار سیاسی-  دوسال از نبودنت گذشته است . دو سال از آن روزی که عکست بیچاره مان کرد ، گذشت . از آن روزی که در لنز دوربین نگاه کردی و همه را شرمنده خودت کردی . از آن روزی که غریب گیر آوردندت ، به اسارت بردندت ، و سر از بدنت جدا کردند و تو چون کوهی استوار ، پر از صلابت و شجاعت و مردانگی ، بدون هیچ ترس و واهمه از آن قوم وحشی و سنگدل ، حقیرشان کردی .

به گزارش افکارنیوز، دوسال میگذرد از آن روزی که "غوغایی در کشور به راه انداختی به خاطر شهادتت" و با "اخلاص" و "نیت پاک" و "حرکت به موقع" خود در جهاد در راه خدا و حریم آل البیت علیهم السلام ، رفتی و مظلومیتت ، ارزش و مقام مدافعین حرم را در نظر همه بالاتر برد . و "حجت خداوند در مقابل چشم همگان" شدی .1

به قول همسرت آنقدر خواندی و گریه کردی و به سینه زدی "منم باید برم... آره ، برم سرم بره ... نذارم هیچ حرومی طرف حرم بره" ... که هم خودت رفتی و هم سرت .

نمیدانم که چه کرده بودی قبلش با خودت و دلت . چگونه زندگی کردی که خدا عاشقت شد و اینگونه دلت را خریداری کرد ؟ و شدی عزیز دل همه . نه فقط دلها را تکاندی که دنیا را زیر و رو کردی .

چه عروس و دامادها که با عکس تو و سبک و سیاق زندگی تو، زندگی خود را شروع کردند ؛ چه پدرمادرهایی که پس از تو نام فرزندشان را "محسن" گذاشتند ؛ و چه خانواده هایی که با توسل به تو حاجت روا شدند .

شهید عزیز ! برایمان دعا کن در سنگلاخهای ناهموار دنیای خاکی ، در پیچ و خم جاده های وساوس شیطانی، در هجوم فتنه های شبهه و باطل، راهمان را به سمت نور پیدا کنیم و مسیری بیابیم برای گذر به سوی حق و حقیقت و رهایی از منجلاب گناه . شفیعمان باش تا خداوند ما را نیز خریدار باشد هرچند روسیاهیم . آمین

صفورا ترقی

1. تعابیر رهبر انقلاب درباره شهید محسن حججی