به گزارش افکارنیوز،

دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی در پیامی به‌مناسبت شهادت برادر رهبر مقاومت یمن تأکید کرد: شهادت این ‌مجاهد انقلابی، نوید پیروزی های بیشتری برای مردم انقلابی یمن و ادامه شکست های خفت بار برای ائتلاف جنگ طلبان خواهد بود.

اخبار سیاسی- علی اکبر ولایتی در پیامی شهادت ابراهیم بدرالدین الحوثی، برادر رهبر انقلاب یمن را تسلیت گفت.

متن پیام ولایتی بدین شرح است:

«شهادت مبارز و مجاهد نستوه ابراهیم بدرالدین الحوثی برادر رهبر انقلاب یمن به دست مزدوران سعودی در شرایطی رخ داد که مجاهدان یمنی و انقلاب یمن وارد مرحله جدیدی از دستاوردها و پیروزی شده است.

بی تردید شهادت این ‌مجاهد انقلابی، نوید پیروزی های بیشتری برای مردم انقلابی یمن و ادامه شکست های خفت بار برای ائتلاف جنگ طلبان به رهبری سعودی خواهد بود که اکنون در برابر مقاومت و ایستادگی چند ساله مردم یمن گرفتار شده اند و دشمنان امت اسلامی و مردم یمن بدانند که شهادت نه تنها مانع تحقق هدف و آمال مردم یمن و ملت های اسلامی نمی شود بلکه شهادت غایت و منتهای آمال رزمندگان اردوگاه اسلام در برابر استکبار است.

شهادت این ‌مجاهد بزرگ را به رهبر جنبش انصارالله ، مجاهدان و مردم بزرگ و غیور یمن تسلیت عرض نموده، اطمینان دارم مجاهدت، ایثارگری و شهادت این مجاهدان روز به روز موجب تقویت جبهه مقاومت و تکامل و تنومندی انقلاب یمن خواهد شد.