به گزارش افکارنیوز،

حجت‌الاسلام سید جواد حسینی‌کیا عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با گذشت 5 ماه از سال همچنان دولت گزارشی درباره مصوبه مجلس برای اختصاص 14 میلیارد دلار به کالاهای اساسی ارائه نکرده است، گفت: دولت باید به مردم و مجلس پاسخ دهد که 14 میلیارد دلار بودجه کالاهای اساسی را به چه کسانی داده و آنها را چگونه توزیع کرده است؟

اخبار سیاسی- وی با بیان اینکه عدم برنامه منسجم اقتصادی در دولت امری روشن و مبرهن است، ادامه داد: اگر تیم مدیریتی دولت منسجم و دارای برنامه بود در چند وقت اخیر شاهد افزایش بی‌رویه قیمت کالاها و اجناس ضروری نبودیم؛ یک روز گوشت، یک روز سیب زمینی روز دیگر مرغ و فردا کالاهای دیگر دچار تغییر قیمت می‌شوند.

  نماینده مردم سنقر در مجلس با تاکید براینکه هیچ‌ فرد یا سازمانی نیز پاسخگوی این نابسامانی‌ها و عدم نظارت نیست، عنوان داشت: یکی از مشکلاتی که در چند سال اخیر گریبان دولت را گرفته عدم مدیریت نقدینگی کشور است که باعث شده یک روز بازار مسکن و روز دیگر ارز و روز دیگر طلا یا خودرو دستخوش حوادث شد و شاهد کاهش ارزش پول ملی باشیم.

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: البته مهمتر از اعلام کسانی که ارز 4200 تومانی گرفتند، اعلام اسامی کسانی است که دستور تقسیم ارز 4200 تومانی داده بودند.