افكار نيوز:فداکاري رويانيان جان دختر جوان را نجات داد.
دو شب پیش بروز حادثه‌ای برای یک پدر و دختر در بزرگراه صدر تهران، با فداکاری و اقدام سردار روبانیان ختم به خیر شد.
به گزارش افکار نیوز به ن، تابناک، رویانیان که در خودروی پشتی این دوو بود از خودروی خود پیاده شده و به کمک این پدر و دختر رفته و سریعا این افراد را از خودروی در معرض انفجار نجات داد. پس از گذشت مدتی عابران که این فداکاری رویانیان را مشاهده کردند، به کمک وی آمدند.
به دلیل رانندگی خطر آفرین دو پسر جوان با خودروی پژو، خودروی دوو حامل یک مرد و دختر جوانش که از خرید عروسی باز میگشتند، واژگون شده و این پدر و دختر در خودرو واژگون شده گرفتار شدند و به علت سرریز شدن بنزین خودرو و احتمال بروز انفجار و آتش سوزی برای خودرو عابران هیچ یک برای کمک به این خودرو وارد عمل نشدند.
بنابر این گزارش، سردار رویانیان که در خودروی پشتی این دوو بود از خودروی خود پیاده شده و به کمک این پدر و دختر رفته و سریعا این افراد را از خودروی در معرض انفجار نجات داد.
پس از گذشت مدتی عابران که این فداکاری رویانیان را مشاهده کردند، به کمک وی آمدند.
نکته جالب این بود که عابران این محور با مشاهده رویانیان و پس از اینکه وی را شناختند و با تلفن های همراه خود از این اقدام رویانیان فیلم گرفتند.
پس از این عملیات نجات که توسط سردار رویانیان انجام شد، نیروهای امدادی و راهور تهران بزرگ به محل حادثه رسیده و از بروز حوادثاحتمالی جلوگیری کردند.

انتهاي پيام/ب.