به گزارش افکارنیوز،

رضا کریمی نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی، درباره ارزیابی خود از وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اظهارداشت: پیش‌بینی من این است که هر دو گزینه پیشنهادی از مجلس رأی اعتماد بیاورند.

اخبار سیاسی- وی افزود: آقای مونسان در زمان تصدی سرپرستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تا حدودی خوب عمل کرده و احساس می‌کنم که شانس آقای مونسان نسبت به آقای حاجی میرزایی بیشتر باشد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در پاسخ به این سؤال که به نظر شما اولویت‌های وزرای پیشنهادی این دو وزارتخانه چیست؟ بیان کرد: وزرای پیشنهادی در وهله اول باید برنامه‌های خود را ارائه داده و بعداً در رابطه با چگونگی اجرای آن برنامه‌ها توضیح ارائه دهند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فضای عمومی مجلس را نسبت به 2 گزینه پیشنهادی مثبت ارزیابی می‌کنم، ادامه داد: قطعاً مطالبات فرهنگیان، طرح رتبه‌بندی فرهنگیان و توجه به نیروهای درون سازمانی از مهمترین و اصلی‌ترین اولویت‌های وزیر جدید آموزش و پرورش است و به نظرم تا حدودی آقای حاجی‌میرزایی کار سختی را پیش رو دارد.