به گزارش افکارنیوز،

حجت الاسلام والمسلمین « مجتبی ذوالنور » رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران در مصاحبه با پایگاه اینترنتی العهد با اشاره به اینکه تمام دستاورد‌های مقاومت به برکت نهضت امام حسین (ع) است‎، درباره عملیات اخیر مقاومت اسلامی لبنان در هدف قرار دادن خودرو‌ها و پایگاه نظامی رژیم صهیونیستی، گفت: امروز شاهد عزت اسلام، لبنان، مقاومت و حزب الله هستیم. از همین رو، دوستان مستضعفان در جهان از این پاسخ حزب الله به رژیم صهیونیستی خوشحال هستند، اما دشمنان مقاومت، ناامید و مایوس هستند.

اخبار سیاسی- او تصریح کرد: درست است که روز‌های اخیر دو تن از جوانان مقاومت به دست رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند، اما پاسخی که رژیم صهیونیستی از مقاومت دریافت کرد پاسخی کوبنده بود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی پارلمان ایران افزود: امروز حزب الله قوی و دارای قدرت بازدارندگی است و همچنین سرعت لازم را برای پاسخگویی به رژیم صهیونیستی در اختیار دارد، به‌گونه‌ای که می‌تواند هرگونه اقدام صهیونیست‌ها را در منطقه خاموش کند و پاسخی به دشمن دهد که او را از کار خود پشیمان می‌کند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجاس شورای اسلامی در پایان، افزود: هر روزی که می‌گذرد ما شاهد قدرت روز افزون حزب الله و مقاومت هستیم. از همین رو، رزمندگان جبهه مقاومت طرح‌های دشمن غاصب صهیونیستی را نقش برآب خواهند کرد.