به گزارش افکارنیوز،

پیامبر گرامی اسلام در حدیثی گرانمایه میفرماید: من مبعوث نگشته ام مگر برای برافراشته نمودن مکارم و سجایای اخلاقی و سالار شهیدان، حسین (ع) هدف از قیام خویش را احیای دین جد گرامی اش یعنی احیای اخلاق و کرامات آن دانسته اند لذا حسین (ع) کشته ی احیای اخلاق شد. حسین (ع) مخیّر گشت میان ذلت تسلیم و شهادت عزتمندانه و شهادت در راه خدا را انتخاب نمود تا از آن روز به بعد هر کس که بخواهد به لقاءالله و سیر در سلوک الی الله برسد و شهد شیرین شهادت بنوشد ابتدا روحش را در چشمه جوشان حسینی غسل شهادت دهد.

در زمانی که اخلاق به همه معانی و تفاسیر آن به زیر پا گذاشته شد، سید شهیدان به پا خاست که راهش تا ابد نقطه ی پرگاری شود برای هر آزاده و آزادیخواه با هر مشی و مرام و با هر دین و اعتقاد؛ تا آنجا که ماهاتما گاندی رهبر هندوی نهضت ضد استعماری هند می گوید من درس آزادگی را از مکتب حسین (ع) آموختم. به واقع چه مکتبی است مکتب عاشورا که حجت را بر همه انسانها در همه اعصار تمام کرد که احیای دین خدا و به عبارتی همان اخلاق و مکارم آن خون می خواهد. 

حال با این خط مشی، کشتن مردم هیروشیما و ناکازاکی با بمب اتم توسط آمریکا به بهانه شکست یک حکومت با خط مشی مخالف یا سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران توسط ناو وینسنس آمریکایی و به خاک و خون کشیدن صدها هزار جوان ایرانی با حمایت از صدام و فروش تسلیحاتی به آل سعود برای کشتار زنان و کودکان یمنی، ایجاد داعش و گروه های تروریستی و کشتار وحشیانه و ویرانی های بسیار در سوریه و عراق و حمایت از رژیم غاصب صهیونیستی در قتل عام و آواره کردن میلیونها فلسطینی و لبنانی و صدها جنایت دیگر در کدام قاموس می گنجد؟ اگر امروز حسین بن علی (ع) بود در قبال این ظلمها خاموش می شد؟

آیا بزرگان و روشنفکران تحت تأثیر آمریکا جوابی برای زیر پا گذاشتن همه معانی اخلاق توسط بلوک غرب دارند یا هنوز برای تسلی خاطر خویش، پیشرفتهای تکنولوژی غرب که برای تأمین مخارج آن، پا بر گلوی مستضعفان عالم گذاشتند را سمبل اخلاق و پیشرفت می دانند و آمریکا و اروپا را قبله ی آمال خود دانسته و راه پیشرفت ما را در مذاکره با غرب می دانند

اما همه آنها و همه عالم بدانند با تأسی به قیام عاشورا هرگز پیروان تفکر حسینی و جوانان مؤمن انقلابی جبهه ی مقاومت با هدایت امام خامنه ای عزیز با یزیدیان این عصر اعم از دولت های صهیونیست حاکم بر آمریکا و انگلیس خبیث، صلح نخواهند کرد و این قیام پابرجاست تا اضمحلال حکومت یزیدیان عالم.

زینب آزادی