به گزارش افکارنیوز،

امیر عبداللهیان اظهارات تهدید آمیز نخست وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر الحاق بخش مهمی از کرانه باختری به مناطق اشغالی را افشای بخشی از برنامه و نیات پلید آمریکا و صهیونیست‌ها با پوشش طرح باصطلاح معامله قرن خواند.

اخبار سیاسی-​ دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با محکوم کردن این اظهارات و تهدیدها ، نخست وزیر جنجالی و کودک‌کُش رژیم صهیونیستی را هیتلرک (هیتلر کوچک) جدیدی برای جهان توصیف کرد که قصد دارد در پناه حمایت های دولت ترامپ و لبخند و پول برخی سران کشورهای نفتی، منطقه را به سمت جنگی فراگیر سوق دهد که با تصور کاملا نادرست نتانیاهو، کشورهایی درگیر آن جنگ شوند اما اسرائیل در پناه حمایت آمریکا امن بماند.

وی افزود: در صورت اقدام غیر قانونی و مغایر تمام قوانین بین المللی صهیونیست ها، ملت مبارز فلسطین و مقاومت در پاسخ به این بازی با آتش ، به صهیونیست ها، درس بسیار بزرگی خواهند داد.

امیرعبداللهیان تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران از هر گونه اقدامی علیه نقض حقوق مشروع ملت فلسطین و تحقق حقوق مشروع آنها از جمله آزادی سرزمین اشغالی فلسطین ، تشکیل کشور فلسطین در سرتاسر سرزمین های تاریخی و آزادی قدس شریف قویا حمایت و از مجامع بین المللی مجالس و دولت ها و مردم آزاده جهان دعوت می‌کند برای حفظ صلح و ثبات جهانی و ممانعت از جنگ طلبی رژیم صهیونیستی و نیات شوم آن صرفا به صدور بیانیه اکتفا نکنند .

وی تاکید کرد که نخست وزیر رژیم صهیونیستی و صهیونیست ها باید از رویاهای خود فاصله بگیرند و بدانند مبارزان فلسطینی و منطقه با تمام توان و تجارب اندوخته از جنگ ٣٣ روزه (جولای 2006) و جنگ های غزه ، برای دادن درس فراموش نشدنی و تاریخی به صهیونیست ها لحظه شماری می‌کنند و نتانیاهو برای بقای خود در عرصه قدرت ، به نابودی زودتر اسرائیل کمک بزرگی می‌کند.