به گزارش افکارنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدینژاد در جریان سفر به استان البرز و در حاشیه دیدار با جمعی از ایثارگران، علما، مدیران و متخبین این استان در فضایی صمیمانه با پدر شهید استاد کامران نجاتاللهی دیدار و گفت وگو کرد.

در این دیدار رئیس جمهور با تقدیر از مقام شامخ اساتید و شهیدان والامقام کشور عزیزمان ایران، شهدا را برترین فرزندان این مملکت دانست که مصداق بارز مجاهدت در راه آرمان‌های انقلاب و ملتشان می‌باشند.

عبدالحسین نجات‌اللهی پدر شهید والامقام استاد نجات‌اللهی نیز در این دیدار با بیان سجایای علمی و اخلاقی این شهید بزرگوار خطاب به محمود احمدی نژاد گفت: خداوند به من دو فرزند پسر داده که یکی از آنها به درجه شهادت نائل آمده است و امروز برخود می‌بالم که شاهد بروز و ظهور خادمینی همچون شما هستیم که وجودشان جای خالی استاد نجات‌اللهی‌ها را در جامعه‌مان پر می‌نمایند؛ بنده و ملت ایران به وجود فرزند شایسته و رئیس‌جمهوری مقتدر، خادم و توانا همچون حضرتعالی می‌بالیم.

استاد کامران نجاتاللهی عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر در رشته مهندسی راه و ساختمان بود که در اوایل دیماه سال ۵۷ در جریان تحصن استادان دانشگاههای تهران و از سوی عوامل رژیم ستمشاهی پهلوی به شهادت رسید.