به گزارش افکارنیوز،

حجت‌الاسلام احمد سالک، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اظهارات اخیر نخست وزیر انگلیس اظهار داشت: آقای رئیس جمهور بی‌تردید برای حفظ منافع ملی کشورمان و مسائلی مبنی بر اینکه به عقب برنگردیم، آنچه مقام معظم رهبری در بحث مذاکره فرمودند که در هیچ سطحی با هیچ کس مذاکره نکنند را باید رعایت کند.

اخبار سیاسی- وی افزود: ما در مجلس در دو هفته گذشته در آخرین روز بیانیه‌ای را نوشتیم و بیش از 150 نماینده برای همین قضیه امضا کردند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس اظهار داشت: مقام معظم رهبری این همه در این خصوص تاکید دارند و تکرار می‌کنند اما باز شب گذشته دیدیم که ظریف صحبت کرده و گفته است که حاضر هستیم که مجددا مذاکره و صحبت کنیم که این صحبت همه را ناراحت کرده است.

سالک خاطرنشان کرد: انگلیس خبیثی که سالیان سال است  این مملکت را استعمار کرده و ضربه‌های سنگینی وارد کرده، حال باید با او ملاقات کرد؟ چنین ملاقاتی اصلا ضرورت ندارد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: بازی سیاسی در جهان یک بحث است اما ما باید با کسی وارد بازی سیاسی شویم که ارزش داشته باشد. بحث این است که دیدار و ملاقات و مذاکره با اینها چه ارزشی برای ما می‌آفریند.