به گزارش افکارنیوز،

آیت‌الله سیّد ابراهیم رئیسی، نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری،  عصر امروز(چهارشنبه ۳ مهر) در پایان هفتمین اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری در دور هفتم گفت: پیام ‌اعضای مجلس خبرگان برای همه مسؤولین، پیام حرکت، تلاش و فعالیت انقلابی و متفاوت از قبل است.

اخبار سیاسی- وی با اشاره به هفته دفاع مقدس گفت: جنگ تمام نشده و ما امروز درگیر جنگ روانی، اقتصادی و اطلاعاتی هستیم و باید متناسب با این جنگ، آرایش جنگی بگیریم.

رئیسی با بیان اینکه حرکت ابتکاری و خلاقیت باید تبدیل به یک موج در بین مسؤولان باشد، گفت: انتظار خبرگان ملّت از همه مسؤولین این است که با حرکت و تلاش جدی خود، دربین مردم امیدآفرینی  کنند.

نایب رئیس مجلس خبرگان با بیان اینکه امروز فضای کشور با پرچمداری رهبر معظّم انقلاب، فضای مقاومت فعال و نفرت از آمریکا و افزایش بی‌اعتمادی نسبت به اروپایی‌هاست، گفت: امروز، مخصوصاً در آستانه انتخابات، هر فردی چه بخواهد یا نه و چه بداند یا نداند، یأس ایجاد کند، در راستای راهبرد دشمن حرکت کرده است.

رئیسی، امیدآفرینی را وظیفه همگان دانست و تصریح کرد: پیام خبرگان رهبری، افزایش فضای امید در جامعه و گره‌گشایی از مشکلات مردم است.