به گزارش افکارنیوز،

اکبر ترکی نماینده فریدن، فریدونشهر، چادگان، بوئین و میان دشت در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز (دوشنبه 8 مهر 98) پارلمان اظهارداشت: امیدواریم امسال مردم عزیز سراسر دنیا، دلباختگان به امام حسین (ع) هرچه بیتشر در این راهپیمایی سیاسی-عبادی اربعین جهادی شرکت کنند و از مسؤولین می‌خواهیم که تسهیلات خوبی در این رابطه داشته باشند.

وی افزود: امروز گفتمان انقلابی که مقام معظم رهبری برای تمام جهانیان و به خصوص ملت ایران روشن شده است. جبهه مقاومت با اقتدار روز افزون بر تمام حربه‌های دشمنان فائق آمده است و مقاومت انصاراالله لبنان بر مزدوران سعودی زبان‌زد است.

نماینده فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با اتحاد و انسجام مردم عزیز ما و پیروی از منویات مقام معظم رهبری انشاالله راه مقاومت ادامه پیدا خواهد کرد و آنها که منتظر بودند در ایران یا جنگ حاصل می‌شود یا مذاکره، دیدند که مقاومت حاکم شد.

ترکی در ادامه از وزرای راه و شهرسازی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت کمک به حوزه‌های انتخابیه خود تشکر کرد و گفت: از این دو وزیر می‌خواهم جهت تکمیل پروژه‌های حوزه‌های انتخابیه اهتمام لازم را بعمل آورند.

وی افزود: از وزیر کشور درخواست دارم در انتصابات عدالت رعایت شود، می‌گویند از خارج از وزارت کشور نمی‌توانیم کسی را بیاوریم ولی در شهرستان‌های دیگر این مسأله رعایت نمی‌شود.

نماینده فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: رئیس سازمان برنامه و بودجه به مشکلات فاضلاب‌های حوزه‌های انتخابیه توجه جدی کند.