به گزارش افکارنیوز،

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: امروز انصارالله دیگر در لاک دفاعی نیست و تهاجمی عمل می‌کند و این تهاجم منحصر به داخل مرزهای یمن نیست و به داخل خاک عربستان نیز کشانده شده است.

اخبار سیاسی- با بیان اینکه مدتی است که موازنه قدرت در جنگ ظالمانه سعودی‌ها علیه ملت یمن جابجا شده است، گفت: امروز انصارالله علاوه بر دارا بودن امکانات مربوط به حوزه هوا و فضا نظیر پهپادها و موشک‌هایی که در اختیار دارد و از آنها بهره می‌برد، در عرصه زمینی نیز دست برتر را در اختیار دارد.

وی افزود: مدت‌ها پیش از عملیات نصرمن‌الله، سعودی‌ها در جریان نبردهای الحدیده چشمه‌هایی از قدرت رزم زمینی انصارالله را دیده بودند.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا با بیان اینکه یک ویژگی مهم عملیات نصرمن‌الله این بود که این عملیات در جغرافیای عربستان انجام شد، عنوان کرد: انتشار فیلم‌ها و تصاویر عملیات موفقیت‌آمیز نصرمن‌الله، امکان فرار از واقعیت سران آمریکا، غرب و آل‌سعود را از آنها گرفت.

سردار سنایی‌راد با بیان اینکه ضربه سختی که در جریان عملیات نصرمن‌الله به مزدوران سعودی وارد شد از جمله به اسارت گرفتن چندین هزار مزدور، روحیه ائتلاف سعودی را بسیار تضعیف کرده است، تصریح کرد: اسرایی که امروز در دست انصارالله هستند، می‌توانند چهره واقعی آل‌سعود را برای مردم دنیا ترسیم کنند.

وی ادامه داد: امروز انصارالله دیگر در لاک دفاعی نیست و تهاجمی عمل می‌کند و این تهاجم منحصر به داخل مرزهای یمن نیست و به داخل خاک عربستان نیز کشانده شده است.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا یادآور شد: بعد از حمله به تاسیسات نفتی آرامکو، این پیام به سعودی‌ها داده شد که تکیه بر راه‌حل نظامی، تنها «خسارت» را برای آل‌سعود در پی خواهد داشت.

سردار سنایی‌راد در پایان با بیان اینکه سعودی‌ها چاره‌ای جز پذیرش واقعیت‌های میدانی ندارند، گفت: با توجه به موازنه‌ای که پدید آمده است، پذیرش راه حل سیاسی در خصوص تجاوز سعودی به یمن، اجتناب‌ناپذیر است.