به گزارش افکارنیوز،

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی با گرامی داشت هفته نیروی انتظامی، تولید و استقرار امنیت اجتماعی پایدار و مردم پایه در ایران اسلامی را مرهون مجاهدت های خالصانه و ایثارگرانه کارکنان بی ادعای نیروی انتظامی دانست.

اخبار سیاسی-​ سرتیپ امیر حاتمی روز شنبه در این پیام پیشرفت‌های اخیر سازمان مقتدر نیروی انتظامی در ابعاد مختلف فرهنگی، انسانی، تجهیزات، روش‌ها، فرآیندها، روزآمدی، پاسخگویی و ... را مرهون انگیزه و اراده والا، تلاش‌های خستگی‌ناپذیر فرمانده و آحاد مدیران و فرماندهان پرتلاش، مجاهد و مومن نیروی انتظامی عنوان کرد.

وی نقش امنیت سازی نیروی انتظامی در پرتلاطم ترین دوران مبارزه ایران اسلامی با استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکا و رژیم اشغالگر قدس و اذنابش از یک سو و بالندگی، عزت و سربلندی نظام اسلامی در گام اول انقلاب را از سوی دیگر ستودنی و قابل قدردانی دانست.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تصریح کرد: نیروی انتظامی سرافراز با تاسی از تعالیم مکتب روح بخش اسلام عزیز و رهنمودهای پیامبر گونه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و خلف صالحش مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) توانسته است به عنوان الگویی موفق از سازمانی مقتدر، مردمدار، مهربان، اعتمادبخش و ولایت مدار، نزد آحاد مردم بصیر و آگاه کشورمان از جایگاهی ویژه و از سرمایه اجتماعی ارزنده‌ای برخوردار باشد.

حاتمی در این پیام نقش‌آفرینی تعیین کننده و بی‌محابای نیروی انتظامی در مبارزه بی‌امان و قانون مدار با ناامن کنندگان امنیت اجتماعی، اشرار و قاچاقچیان، مجرمان، خلافکاران و متجاوزان به حقوق آحاد جامعه را در استقرار امنیت پایدار قابل قدردانی دانست.

وی با ‌تجلیل از مجاهدت‌های پنهان و آشکار این نیرو در عرصه‌های متنوع و خطیر ماموریتی، با تعظیم به مقام شامخ شهیدان و ایثارگران این نیروی فداکار و با آرزوی سربلندی و موفقیت های روزافزون برای ‌نیروی مقتدر و افتخارآمیز انتظامی، آمادگی خود را در تعامل و هم‌افزایی با این نیرو برای تجهیز به بهترین محصولات دفاعی اعلام داشت.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: وزارت دفاع به عنوان سازمان پشتیبانی کننده از نیروهای مسلح مقتدر کشورمان از هیچ کوشش و تلاشی در جهت حمایت از نیروی انتظامی سربلند در اجرای ماموریت‌های خطیر ملی فروگذار نخواهد کرد و برادرانه دست در دست پلیس، ایران اسلامی را به سمت قله‌های پیشرفت و تعالی یاری خواهد داد.