به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه) طی تذکری در صحن علنی مجلس اظهار داشت:مدتهاست که بحث انتصاب آقای سعید مرتضوی به ریاست سازمان تامین اجتماعی از طرف وزیر کار، تعاون و امور اجتماعی مطرح است.

وی افزود: با توجه به اینکه خبرها به ما رسیده که بعدازظهر قرار است مرتضوی منصوب شود ومجلس تا ۱۵ فروردین جلسه ندارد ما امروز صبح امضاهای استیضاح وزیر را گرفتیم.

نادران خطاب به باهنر ادامه داد: ‌ ما خدمت شما هم گفتیم و شما گفتید که فعلا استیضاح را تقدیم نکنید تا ۱۵ فروردین صبر کنید؛ ما به احترام هیات‌رئیسه صبر می‌کنیم ولی استدعا داریم که اگر مرتضوی در ایام تعطیلات منصوب شد اجازه دهید که ۱۵ فروردین این استیضاح را تقدیم و در مدت قانونی هم استیضاح انجام شود.

باهنر در پاسخ به تذکر نادران گفت: شما می‌خواستید اطلاع رسانی‌ کنید؛ ‌ من متوجه اخطار نشدم، اگر شما امروز هم تقدیم کرده بودید طبق قانون حق داشتید امروز یا جلسه بعد اعلام وصول کنید.

وی افزود: در حال حاضر نه کسی آمده نه کسی رفته؛ نه شما تقدیم کردید و نه ما اعلام کردهایم و اگر شما میخواستید اطلاع رسانی کنید خیلی ممنونیم.