به گزارش افکارنیوز، حجت الاسلام قدرتالله علیخانی نماینده قزوین و عضو فراکسیون اقلیت مجلس در جمع خبرنگاران در پاسخ به خبرآنلاین درباره ارزیابیاش از پاسخهای رئیسجمهور به سئوالات نمایندگان، گفت: اصل این جلسه بسیار زیبا بود که در نهایت تابوی سئوال از رئیسجمهور در مجلس شکست و نشان داده شد که مجلس در راس امور است.
وی با بیان اینکه آقای مطهری بسیار مودب و متین سئوالات خود را مطرح کردند ولی رئیس‌جمهور بیشتر به شوخی به سئوالات پاسخ دادند.
وی با بیان اینکه تعابیری که رئیس‌جمهور نسبت به نمایندگان داشتند مایه تاسف بود، گفت: به همین جهت است که یک ساعت از وقت مجلس صرف اخطار دادن در این زمینه می‌شود.
وی که معتقد است فضای کنونی مجلس علیه رئیس‌جمهور تند است اظهار داشت: فکر می‌کنم ایشان برخوردش با شأن جایگاه رئیس‌جمهور متناسب نبود و ایشان مراعات جایگاه خود را نکردند و به صورت کلی پاسخی به سئوالات ندادند.
وی همچنین عملکرد رئیس‌ مجلس در مدیریت فضای مجلس را مناسب دانست و گفت: رئیس‌مجلس در این فضا وزین برخورد کردند و به خوبی این مجلس را مدیریت کردند و فکر می‌کنم ما به تکلیفمان عمل کردیم و امروز ثابت شد مجلس در راس امور است.
علیخانی درباره این عبارت از اینکه رئیسجمهور در این مجلس استیضاح شود هم گفت: خدا را چه دیدی من آرزو دارم که رئیسجمهور در همین مجلس استیضاح شود.