به گزارش افکارنیوز،

 امیر سرتیپ «فرزاد اسماعیلی» در مراسم یادواره شهدای محلات روستای حسن سرا از توابع شهرستان رودسر در شرق استان گیلان با بیان اینکه با تکیه بر داشته های داخلی می توانیم در همه ابعاد و اشکال کشور را متحول کنیم افزود: این همان موضوع مهم و جامعی است که رهبر معظم انقلاب روی آن تاکید موکد دارند.

اخبار سیاسی- وی با بیان اینکه اشتغال باید در داخل کشور ایجاد شود اظهار کرد: همانطور که موشک های دقیق و نقطه زن می سازیم، صنعت خودرو سازی را می توانیم درست کنیم.

به گفته وی، ملتی همچون جمهوری اسلامی ایران برغم چهل سال تهدید و تحریم زیر بار تهدید و زور نمی رود.

دستیار ویژه فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه ۴۰پایگاه نظامی آمریکا و اروپا با ده هزار نیرو دور تا دور کشور ما استقرار دارند تصریح کرد: آیا آنها برای کمک به صنعت و رونق کشاورزی ما در منطقه نیرو گسیل کرده اند بی شک خیر، آنها آمده اند در زمانی که ضعیف شدیم به ما ضربه بزنند.

وی ادامه داد: ما با تحریم ضعیف نمی شویم اگر خودمان، خودمان را تحریم نکنیم کسی نمی تواند ما را تحریم کند.

امیر اسماعیلی افزود: من سربازم و به شما قول می دهم ۲۵سال آینده اسرائیل کثیف را نخواهیم دید، این را قول می دهم و شک نکنید و عربستان سعودی هم بزودی بینی آن روی زمین مالیده خواهد شد اما اسرائیل خیلی زودتر نابود خواهد شد.

وی با اشاره به دستگیری مدیر سایت ضد انقلاب آمد نیوز گفت: این فرد این همه مردم و مسئولان را در سایت های اجتماعی خراب کرد دستگیر شد نه تنها خودش بلکه خیلی ها این فکر را نمی کردند که روزی این فرد دستگیر خواهد شد.

امیر سرتیپ اسماعیلی با یادآوری این مطلب که بالاترین پتانسیل هر کشور نیروی جوان آن کشور است که دارای امید و انگیزه برای کار است بیان کرد:به برکت خون شهدا روزگار آمریکایی ها سیاه شده و دیگر نخواهند توانست قدرت و نفوذ جمهوری اسلامی ایران را مهار کنند.