به گزارش افکارنیوز،

 یدالله طاهرنژاد، عضو شورای مرکزی کارگزاران که چندی پیش گفته بود : «انتخاب روحانی در سال ۹۲ هوشمندانه و در ۹۶ آگاهانه بود» به روحانی پیشنهاد داده است تا اگر می خواهد بیست ماه باقیمانده را به سلامت بگذراند «از این به بعد با احتیاط وعده دهد و با قدرت به وعده خود عمل کند». طاهرنژاد همچنین به رئیس دولت مدعی تدبیر پیشنهاد داده است که به خاطر اجرای شوک آور تصمیم گرانی و سهمیه بندی بنزین از مردم عذرخواهی کند. البته که این عضو کارگزاران باید به همراه دیگر هم حزبی‌هایش به دلیل پیشنهاد همچنین دولت و مجلسی پیش قدم عذرخواهی از ساحت ملت صبور ایران شوند.

اخبار سیاسی-  بخش های مهم اظهارات طاهرنژاد را در ادامه خواهید خواند:

*او به دولت پیشنهاد می‌کنم که از این به بعد با احتیاط وعده دهد و با قدرت به وعده خود عمل کند تا بتواند این سال‌های باقی‌مانده از دوره ریاست‌جمهوری خود را هم به سلامت سپری کند.

*من هیچ‌ وقت دوست ندارم جای آقای روحانی باشم، چون اصلا دوست ندارم کارهایی که آقای روحانی انجام می‌دهد از من سر بزند.

*یک کار پرهزینه که می‌توانست هزینه‌ای نداشته باشد خسارت سنگینی به کشور وارد کرد و عوارض سنگینی هم به جای خواهد گذاشت.

*به نظر من کاری که آقای روحانی می‌تواند انجام دهد این است که به ترمیم اعتماد عمومی نسبت به خود و دولت بپردازد و جامعه را به نقطه‌ای برساند که او را به صورت نسبی باور کند وگرنه با این بی‌اعتمادی‌ای که نسبت به دولت شکل گرفته، مطمئنا آقای روحانی هر کاری کند نمی‌تواند با اقبال عمومی مواجه شود.

*یکی از راه‌هایی که رییس‌جمهوری می‌تواند به ‌وسیله آن دوباره اعتماد مردم را به دست بیاورد، عذرخواهی از آنهاست. به دلیل اینکه آنها را در گرفتن چنین تصمیم مهمی که در زندگی‌شان تاثیر مستقیم دارد به هیچ انگاشته است.

*در مرحله بعد، دست‌کم الان اقدام به جلب رضایت مردم کند. برای مردم توضیح دهد که ضرورت‌های این تصمیم چه بوده و مردم را به این باور برساند که دولت چاره‌ای جز گرفتن این تصمیم نداشته است.

*درست است که موضوع [افزایش قیمت بنزین] در سران قوا تصمیم‌گیری شد، اما دولت در اجرا می‌توانست تدابیر مناسبی بیندیشد که این همه خسارت ایجاد نکند.