جلسه سه تشکل انقلابی فرهنگیان کشور (جامعه اسلامی فرهنگیان، کانون تربیت اسلامی و جمعیت اسلامی فرهنگیان) با حضور پرویز سروری در محل شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برگزار شد.

اخبار سیاسی- در این نشست، پرویز سروری ضمن تشریح فرآیندهایی که در شورای ائتلاف انقلاب در حال انجام است، گفت: ما باید بدانیم مردم و فرهنگیان از مجلس آینده چه می‌خواهند و برای جامعه فرهنگی چه کاری قرار است انجام دهیم.

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب افزود: ما باید ظرفیت‌های جامعه را بشناسیم تا بتوانیم مجلسی کارآمد داشته باشیم. ما باید در همه ابعاد و برای همه اقشار برنامه مدونی داشته باشیم و همچنین چند برنامه ملی را هم داشته باشیم و برای مردم بیان کنیم. دوستانی که در شورای ائتلاف تصمیم می گیرند خوشبختانه شناخت کاملی از مجلس دارند یعنی یا نماینده مجلس بودند و یا اینکه با فضای مجلس آشنا هستند.

همچنین در این جلسه، محمود فرشیدی دبیرکل کانون تربیت اسلامی، علی کریمی فیروزجایی دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان، مسلم میرزاپور دبیرکل جمعیت اسلامی فرهنگیان، سیدعلی ادیانی نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از اعضای شورای مرکزی تشکل‌های فرهنگیان به بیان دیدگاهها و مطالبات فرهنگیان پرداختند.