به گزارش افکارنیوز،

 حجت‌الله دمیاد استاندار سابق کرمانشاه پس از ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس در ستاد انتخابات کشور گفت: از حوزه انتخابیه کرمانشاه در انتخابات اسفندماه شرکت خواهم کرد.

اخبار سیاسی- وی درباره شفافیت هزینه‌های انتخاباتی‌اش بر اساس مطالبه مردم افزود: این مطالبه مردم به حق است که باید در تمامی ادوار مجلس اتفاق می‌افتاد.

استاندار سابق کرمانشاه تصریح کرد: شفافیت‌ها باعث می‌شود افرادی که از رانت‌ استفاده می کنند وارد مجلس نشوند لذا باید مراقب پول‌های مسموم در انتخابات باشیم. 

دمیاد درباره اعلام لیست اموال مدیران و مسئولان با توجه به سابقه استانداری‌اش گفت: من کاملا موافق این کار هستم و باید هم چنین باشد.

وی گفت: اصولا باید به سمتی حرکت کنیم که کل افراد جامعه اعم از مدیران و مسئولان و همچنین همه مردم دارای زندگی شفافی باشند.

استاندار سابق کرمانشاه اظهار داشت: هرچه شفافیت‌ها در جامعه بیشتر شود، مشکلات و موانع برطرف خواهد شد و در نهایت سلامت ایجاد می‌شود. ضمن اینکه کسانی که از شفافیت گریزان هستند مشکل جامعه محسوب می‌شوند.

دمیاد درباره انتقادات و نهیب‌های مقام معظم رهبری درباره مجلس دهم که در میادین حضور ندارد، گفت: من تصور می‌کنم اشکالاتی کلی در کشورمان وجود دارد و صرفا نمی‌توان آن را مربوط به مجلس دانست. این در حالی است که ما در ساختارها دچار اشکالاتی هستیم که بخشی از معضلات جامعه امروزمان به کم‌کاری و یا توجیه نبودن و عمل نکردن نمایندگان به وظایف قانونی‌شان بازمی‌گردد.

وی خاطرنشان کرد: به صورت مستقل در این انتخابات شرکت خواهم کرد و تا آخر هم مستقل باقی خواهم ماند.