به گزارش افکارنیوز به نقل ازایرنا، 'محمود احمدی نژاد' صبح امروز (چهارشنبه) پس از عیادت از بیماران بستری در بیمارستان سینا تهران در گفت و گو با خبرنگاران ایرنا و واحد مركزی خبر ضمن تبریك مجدد عید نوروز به ملت ایران گفت: عیادت از مریضان توصیه پیامبر اسلام و از اخلاق بسیار خوب مردم كشورمان است.

رییس قوه مجریه یادآور شد: ملت ایران از گذشته های بسیار دور سنت بسیار خوب عیادت از بیماران را انجام می دهند.

رییس جمهوری درباره برنامه های عیدانه خود در دو روز نخست سال ۹۱ در قالب بازدید از کانون اصلاح و تربیت تهران و مجتمع خدمات بهزیستی دخترانه آسیه و عیادت از بیماران اظهار داشت: سعی داریم که در حد توان وظیفه خود را در این زمینه عیادت از بیماران انجام دهیم ضمن آن که ملت ایران عیادت از بیماران را وظیفه خود می دانند و از بیماران عیادت می کنند.

احمدی نژاد با بیان این که ملت یک خانواده است، تاکید کرد: همه باید با هم زندگی کنیم، ممکن است در یک خانواده کسی به دلایلی دچار مشکل شود که در این صورت سایر اعضای خانواده نیز ناراحت خواهند بود.

رییس قوه مجریه با اشاره به این که در ایام نوروز ممکن است جمعی ازهموطنان دچار مشکل شده و در کنار خانواده نباشند اظهار داشت: ملت ایران سنت خوب عیادت از بیماران را با توجه به توصیه های پیامبر(ص) و اخلاق خوب ایرانیان انجام می دهند.

رییس جمهوری اظهار امیدواری كرد كه سال ۹۱ سال پیشرفت های بزرگ و فتح قله های بزرگ تر برای ملت ایران باشد.