سردار رسول سنایی راد، معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در مورد گام نخست پاسخگویی ایران به جنایت تروریستی آمریکا در پایگاه عین الاسد آمریکا در عراق گفت: رزمندگان اسلام در حد اقدام اولیه برای انتقام خون پاک شهدای حادثه تروریستی آمریکایی دست به اقدام زدند که بسیار واکنش طبیعی ما نسبت به حماقت آمریکایی ها است. اگر انتقام این خون های پاک گرفته نمی شد اقدام تروریستی آمریکا می توانست تبدیل به یک رویه شود و برای بازدارندگی از اقدامات تروریستی آمریکایی ها، سپاه پاسداران در سحرگاه امروز پایگاه آمریکایی عین‌الاسد را مورد اصابت قرار داد.

اخبار سیاسیمعاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا اظهار داشت: اگر آمریکایی ها بخواهند دست به حماقت دیگری بزنند بایستی تمامی پایگاه های آنها و تمامی طول و عرض جغرافیایی رژیم صهیونیستی را در معرض خطر ببینند.

سردار سنایی راد تصریح کرد: قائل به این هستیم اقدام تروریستی اخیر که با دستور رئیس جمهور قمارباز آمریکا انجام شده است هم برای اهداف کاخ سفید و هم اهداف تل آویو بوده لذا سرنوشت این دو را از هم جدا نمی دانیم و اگر آنها دست به حماقتی بزنند با واکنش سخت تر و اقدام کوبنده تری مواجه خواهند شد؛ همانطور که در اطلاعیه رسمی هم به آن اشاره شده است.