به گزارش افکارنیوز،

 مسعود گودرزی با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا در «عین الاسد»، گفت: این اقدام در همان ساعتی رخ داد که تروریست های ایالات متحده دست به ترور سرداران رشید اسلام زده بودند.

اخبار سیاسینماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: حمله موشکی به پایگاه متجاوزان آمریکایی بیانگر برخورداری ایران اسلامی از توانایی ها و آمادگی های لازم نظامی است اما  باید گفت کشورمان هیچگاه درصدد جنگ نبوده است.

وی ادامه داد: البته آمریکایی ها جنگ اقتصادی علیه ایران به راه انداخته اند و با حمله به فرمانده ارشد نظامی کشورمان نیز به نوعی حمله نظامی هم مورد توجه‌شان است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: آنهایی که به خودشان اجازه می دهند به فرماندهان نظامی ایرانی تعرض کنند باید از منطقه خارج شود پیش از اینکه بخواهند پشیمان شوند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به سخنان امروز رهبر انقلاب باید یادآور شد بحث انتقام مسئله دیگری است لذا دیشب سیلی به آمریکایی ها زده شد که امری قابل تامل است.

 سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد بامداد امروز رزمندگان شجاع نیروی هوافضای سپاه در عملیاتی موفق به نام عملیات شهید سلیمانی با رمز «یا زهرا (س)» با شلیک ده‌ها فروند موشک زمین به زمین، پایگاه هوایی اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا موسوم به «عین الاسد» را در هم کوبیدند.