به گزارش افکارنیوز،

 سردار «رسول سنایی‌راد»  با اشاره به  حمله موشکی سپاه به پایگاه هوایی عین‌الاسد آمریکا در کشور عراق اظهار کرد: سناریوهای‌ مختلفی در مسیر انتقام سخت پیشبینی شده بود که حمله به پایگاه عین‌الاسد ذیل‌ترین سناریویی بود که به اجرا گذاشته شد.

اخبار سیاسیوی با بیان اینکه خون‌بهای شهید سلیمانی محو شدن استکبار جهانی از صفحه روزگار است، گفت: ان‌شاءالله این انتقام سخت به کامل‌ترین شکل ممکن به اجر درخواهد آمد و منجر به خروج فضاحت‌بار آمریکا از منطقه خواهد شد. 

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا با بیان اینکه نمی‌توان با قطعیت حمله به پایگاه عین‌الاسد را همان انتقام سخت ایران از آمریکا دانست، گفت: اگر آمریکایی‌ها دست به شرارت بزنند و حماقت‌شان را تکرار کنند قطعا سناریوهای کوبنده‌تر بعدی به اجر درخواهد آمد.

 بامداد روز جمعه ۱۳ دی نیرو‌های نظامی ارتش تروریست آمریکا، خودرو‌های حامل سردار حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و ۸ نفر از همرزمان آن‌ها را در عملیاتی تروریستی منهدم کرد. بلافاصله پس از این اقدام تروریستی مقام معظم رهبری در پیامی به مناسبت شهادت حاج قاسم سلیمانی، وعده «انتقام سخت از جنایتکاران» را دادند. مردم ایران و عراق در تشییع پیکر‌های مطهر این شهیدان در شهر‌های کاظمین، بغداد، کربلای معلی، اهواز، مشهد مقدس، تهران، قم و کرمان سنگ تمام گذاشتند و ساعتی قبل از خاکسپاری سپهبد سلیمانی در گلزار شهدای کرمان در بامداد روز چهارشنبه ۱۸ دی، نیروی هوافضای سپاه با شلیک ۱۳ فروند موشک نقطه زن سپاه به پایگاه عین‌الاسد آمریکا در کشور عراق، خسارات بسیار سنگینی را به ماشین جنگی دشمن در غرب آسیا وارد کرد.