به گزارش افکارنیوز،

 یحیی کمالی پور در واکنش به حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا در « عین الاسد »، گفت: همانطور که رهبر انقلاب در خصوص انتقام سخت جدی وعده دادند و مردم نیز همین مهم را انتظار داشتند، سربازان انقلاب اسلامی در سپاه به فرمان رهبری و خواست مردم عمل کرده و اولین اقدامات خود را انجام دادند.

اخبار سیاسی- نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: کشورمان ضربه مهلکی را به ایالات متحده وارد کرده است زیرا آمریکایی ها تابویی در منطقه از خودشان درست کرده بودند و هیچ کس جرات نزدیکی به آنها را نداشت اما اما موشک های ایرانی به آنها آسیب جدی زد.

وی ادامه داد: متجاوزان آمریکایی باید بدانند حمله موشکی سپاه اول راه است زیرا جریان مقاومت در منطقه ساک نخواهد نشست و آنقدر حمله انجام خواهد شد تا انتقام خون شهید سلیمانی گرفته شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: مقامات کاخ سفید باید بدانند شرایط را طوری سخت خواهیم کرد که از منطقه فرار کنند و دیگر رد پایی از آنها در غرب آسیا وجود نداشته باشد.

عضو هیات رییسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این حمله موشکی نشان داد که دیگر مسلمان هم می توانند در مقابل استکبار بایستند و باید این باور را به مرحله اجرا بگذارند.

 سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد بامداد امروز رزمندگان شجاع نیروی هوافضای سپاه در عملیاتی موفق به نام عملیات شهید سلیمانی با رمز «یا زهرا (س)» با شلیک ده‌ها فروند موشک زمین به زمین، پایگاه هوایی اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا موسوم به «عین الاسد» را در هم کوبیدند.