به گزارش افکارنیوز،

 جلال میرزایی به توییت‌های فارسی نگاشته شده ترامپ درباره مردم ایران اشاره کرد و گفت: ترامپ باید به برجام پایبند می‌بود و آن را حفظ می‌کرد؛ چراکه رئیس جمهور کشورمان در این رابطه بسیار سرزنش شدند و تحت فشار بودند که چرا برجام را پذیرفتند.

اخبار سیاسی- وی در ادامه افزود: ترامپ اگر خلاف واقع نمی‌گوید باید به برجام پایبند بود نه اینکه از آن خارج می‌شد، متاسفانه رئیس جمهور آمریکا از هیچ تحریمی علیه مردم ایران اغماض نکرده است و حتی تحریم های دارویی را دائما علیه کشورمان وضع می‌کند و به محض اینکه روزنه‌ای ایجاد می‌شود و یک شرکت دارویی بخواهد با ایران  تبادل داشته باشد، سریعا جلوی آن را می‌گیرد.

عضو فراکسیون امید مجلس تاکید کرد: رئیس جمهور آمریکا تحریم‌ها را روز به روز علیه کشورمان بیشتر می‌کند؛ بنابراین بسیار واضح و آشکار بوده که ترامپ دلسوز مردم ایران نبوده، البته انتظاری هم از این شخص وجود ندارد؛ چرا که ترامپ به دنبال منافع خود است.

نماینده مردم ایلام اظهار کرد: اینکه ترامپ بخواهد ادا و اطوار دربیاورد و خود را دلسوز مردم ایران بداند، خنده دار است؛ اگر ترامپ می‌خواست دلسوز مردم ایران باشد حرف‌های او با عملش در تضاد نبود. بنابراین معتقدم که اکثر جامعه ما به مطالب ترامپ اعتنایی ندارند.

میرزایی به توییت‌های فارسی نگاشته شده ترامپ درباره مردم ایران اشاره کرد و گفت :ترامپ با انتشار این توییت‌ها به ویژه به زبان فارسی به دنبال ایجاد جنگ روانی است، اما نمی‌داند که مردم ایران هیچ توجهی به توییت‌هایش ندارند.