به گزارش افکارنیوز،
 خانم «آن ژنوته» رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و فرانسه در مجلس ملی فرانسه در پیامی توئیتری، گفتگوهای اخیر انجام شده بین بهرام قاسمی سفیر ایران در فرانسه و تعدادی از نمایندگان و سناتورهای فرانسوی را شایان توجه توصیف و از سفیر ایران به خاطر حضور در این نشست تشکر کرد.

اخبار سیاسی- این نشست چند روز قبل در محل کمیسیون سیاست خارجی سنای فرانسه به منظور تبادل نظر درباره تحولات کنونی بین‌المللی و منطقه‌ای و مسائل ایران به مدت دو ساعت برگزار شده بود. 

خانم ژنوته در این پیام نوشته است: با وجود همه موانع، شما می‌توانید برای دفاع از برجام روی نمایندگان حزب «جمهوری در حرکت» و بسیاری دیگر از نمایندگان حساب کنید. بدانید که می‌توانیم امروز روابط بلندمدتی را بین فرانسه و ایران مجددا بنا کنیم.

گفتنی است خانم ژنوته در پی حمله تروریستی آمریکا و شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، همراه با «فیلیپ بونکارر» رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و فرانسه در مجلس سنا در بیانیه مشترکی اعلام کرده بود: ترور رهبر نظامی با نقش سیاسی قوی یک کشور مستقل در خاک یک کشور مستقل دیگر، موضوع کوچکی نیست. انجام چنین کاری در یک خاورمیانه در حال انفجار که در آن مجموعه‌ای از  تنش‌های امروز و تقابل‌های دیروز در هم تنیده شده‌اند، موجب سردرگمی بیشتر خواهد شد.»