به گزارش افکارنیوز،

 محمد ابراهیم رضایی با اشاره به برگزاری نخستین جلسه استیضاح رئیس جمهور آمریکا در مجلس سنا ، گفت:  رفتارها و تصمیماتی که ترامپ در مدت حضور خود در قامت رییس جمهور آمریکا در سال های اخیر اتخاذ کرده، بسیاری از نمایندگان مجلس ایالات متحده را وادار بر استیضاح ترامپ کرده است؛ چراکه آنها ادامه فعالیت ترامپ را باعث انزوای بیشتر آمریکا در سطح بین المللی می دانند.

اخبار سیاسی- نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته نباید این قبیل جلساتی که تحت عنوان استیضاح ترامپ در آمریکا برگزار می شود را جدی گرفت؛ چراکه لابی های صهیونیستی از ترامپ و تصمیماتش حمایت همه جانبه دارند و اجازه نخواهند داد که استیضاح آن به نتیجه برسد.

وی افزود: بسیاری از نمایندگان دموکرات مجلس آمریکا تلاش دارند که در سال آخر فعالیت ترامپ، به هر طریقی او را از رقابت های انتخاباتی 2020 ایالات متحده کنار زده و نامزد تحت حمایت خود را پیروز در انتخابات ریاست جمهوری ببینند، اما مجلس سنا با ترامپ هم حزبی بوده و به طور قطع استیضاح ترامپ برای دموکرات ها نتیجه بخش نخواهد بود.

افول آمریکا زیر سایه تصمیمات ترامپ سرعت گرفته است

این نماینده مجلس در دوره دهم بیان کرد: تصمیمات ناگهانی و بدون پشتوانه عقلی ترامپ بیش از گذشته افول قدرت نمایی آمریکا در سطح بین المللی را سرعت بخشیده و باعث نگرانی بسیاری از نمایندگان مجلس این کشور شده است، بنابراین آنها از هر طریقی به دنبال جلوگیری از ادامه این روند می باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد:  جمهوری اسلامی استیضاح ترامپ را نوعی شوی تبلیغاتی می داند که هیچ گونه تاثیری در ادامه گستاخی ها و زورگویی ها علیه ملت ایران ندارد، بنابراین باید برای با همت و ایستادگی در مقابل آمریکای تروریست، در مقابل رفتارهای دخالت جویانه و استکباری آمریکا ایستادگی کرد.